Manisa BESOT KPSS Şartı Olmadan 50 İşçi ve Şoför Alımı Yapıyor!

Manisa BESOT İŞKUR üzerinde personel alımı ilanı yayımladı. Farklı kadrolarda en az İlköğretim mezunu Manisa Büyükşehir Belediyesine 50 işçi alınacak.

Manisa BESOT KPSS Şartı Olmadan 50 İşçi ve Şoför Alımı Yapıyor!

Manisa Büyükşehir Belediyesine bağlıı olan Manisa BESOT İŞKUR üzerinde işçi alımı için ilan yayımladı. 6 Nisan 2022 tarihi ile yayımlanmış olan prsonel alımı ilanına göre BESOT bünyesindeki eksikliği gidermek üzere 50 kişilik boş kadro ile İşçi ve Şoför alımı yapılacak. Peki kimler başvuru yapabilecek? Adaylardan aranan genel ve özel nitelikler nelerdir?

Hangi Alanlarda İşçi Alımı Yapılacak?

  • 40 Kişi Beden İşçisi,
  • 5 Kişi Otomatik Sulama İşçisi,
  • 5 Kişi Tanker Şoförü,

olmak üzere toplamda 50 kişilik kadro için personel alımı yapılacak.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Manisa BESOT 50 kişilik kadro için adaylardan, genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Sabıka Kaydı olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlilk ile ile ilgisi olmamak, Herhangi bit sulaşıcı hastalığı ve kronik hastalığı olmamak, bedensel ve Ruhsal engeli olmamak" şartları aranacaktır.

Şoför Alımı Özel Şartı: Genel başvuru şartları dışında Şoför kadrosu için adaylardan CE veya D ve E Sınıfı sürücü belgelerine sahip olmak ve alanında tecrübeli olmak şarto aranacak.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Başvuru Süreci: 7 Nisan 2022 - 10 Nisan 2022

Başvuru İçin Gerekli Belgeler: Adaylarda herhangi belge istenmeyecek. Durumunuzu Online başvuruda belirtmeniz gereklidir.

Online Başvuru Ekranı: cv.manisa.bel.tr

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2022, 14:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah Yıldız
Abdullah Yıldız - 1 yıl Önce

Ş arıyorum