İŞKUR kamu ilanları yayımlandı. 24 Ocak 2022 tarihi ile gelmiş olan işçi personel alımı ilanına göre İl Tarım ve Orman müdürlüğü bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere lise mezunu aşçı alımı yapılacağı bildirildi. İl Tarım Müdürlüğüne alımlar sadece engeli adaylardan yapılacak olup İŞKUR'ca belirtilen niteliklerin sağlanıyor olması gereklidir. 

Bu kapsamda Bursa İl Tarım Müdürlüğüne yapılacak başvurularda başvuru şartları ve ilan detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

İlanın Detayları:

Alım yapacak kurum: Bursa İl Tarım ve Orma

Çalışma şekli: Deneme süreli,

Alım yapılacak Pozisyon: Aşçı

Başvuru Şartları Nedir?

İl Tarım Müdürlüğünün işçi personel alımımı için adaylarda Engelli kapsamında başvuru şartları belli olacaktt.u yönde,En az %40 oranından Engelli Sağlık raporuna sahip olmak, Yemekhanede bulaşıcı hastalığı olmadığına ilişkin tam teşeküllü devlet hastanesinden rapor almak, Fiziksel engeli mutfakta çalışmaya ve yemekyapmayı engelleyecek durumda olmamak, Yemehanede çalışmasına engel tat ve koku alma kaybı olmadığına dair rapor almak, Aşçılık sertifikasına sahip olmak, En az 2 yıllık Aşçılık Mesleki deneyime sahip olmak ve bunu hizmet dökümü ile belgelendirmek gereklidir.

Başvurular İŞKUR üzeriden Yapılacak!

İl Tarım müdürlüğüne personel aılımı için süre. 24 Ocak 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 28 Ocak 2022 tarihine kadar yapılacaktır. Başvurua bulunacak olan adaylar başvurularını https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden İş İlan No (00006531949) ile yapılacaktır.