Kızılay Alımları Haberleri

Kızılay Alımları haberleri ve güncel Kızılay Alımları gelişmeleri, Kızılay Alımları ile ilgili tüm video, Kızılay Alımları fotoğrafları ve Kızılay Alımları haberleri Kamu Memur Personel Alımı İlanları | İşin Olsa sitemizde


Personel Alımı

Kızılay personel alımı için yeni ilan yayımladı. Lisans mezunu adaylar içerisinden 7 farklı şehirde yüzlerce Gençlik Çalışanı alımı yapacak.

Personel Alımı

Kızılay Personel Alımı yapıyor. Şubat ayı için gelen ilan ile 3 Şehirde Lisans mezunu Kan Bağışçısı alımı yapılacak. Şartlar ve...

Personel Alımı

Kızılay personel alımı ilanı yayımladı. Az Önce gelen ilan ile En az lise mezunu Sağlık Personeli alımı yapılacak. Hemşire alımı...

Memur Alımı

Kızılay memur alımı yapıyor. KPSS Şartı olmaksızın 3 farklı alanda Uzman Memur Alınacak. Şartlar ve başvuru bilgisi haberde.

Personel Alımı

Kızılay Personel alımı ilanı yayımlandı. Lise mezunu Seyahat engeli olamayan personel alınacak. Şartlar ve başvuru bilgisi haberde.

Personel Alımı

Kızılay Personel Alımı ilanı yayımladı. Az Önce gelen ilan ile Kızılay bünyesine iki farklı kadroda Koruma Sorumlusu alımı yapacak. Başvurular...

Memur Alımı

Kızılay memur alımı ilanı yayımlandı. KPSS Şartı olmaksızın farklı şehirlerde ve alanlarda Sosyal Yardım personeli alımı ilanı yayımlandı. Şartlar haberde.

Memur Alımı

Kızılay Memur alımı ilanı yayımladı. KPSS olmaksızın Uluslararası İlişkiler Uzmanı Alımı ilanı yayımladı. Şartlar ve başvuru ekranı haberde.

Memur Alımı

Kızılay memur alımı ilanı yayımlandı. KPSS Şartı olmdan yüksek maaş ile Ankara Memur alımı yapılacak. Kontenjan bilgisi ve şatları haberde.

Memur Alımı

Kızılay KPSS siz memur Alımı yapacak. Mezuniyet Şartı olmadan Memur Alımı başvuru bilgileri ve Kontenjan detayları haberde.

Memur Alımı

Kızılay Memur Alımı ilanı yayımladı. Afet Bölgelerinde 7 Şehirde KPSS siz memur alımı yapılacak. Sosyal yardım uzmanı alımı şartları haberde.

Memur Alımı

Kızılay Memur alımı ilanı yayımlandı. 7 Nisan 2023 tarihi ile yeni ilan geldi ve KPSS siz Memur alımı yapacak. Şartlar...