İçişleri Bakanlığı alımları Haberleri

İçişleri Bakanlığı alımları haberleri ve güncel İçişleri Bakanlığı alımları gelişmeleri, İçişleri Bakanlığı alımları ile ilgili tüm video, İçişleri Bakanlığı alımları fotoğrafları ve İçişleri Bakanlığı alımları haberleri Kamu Memur Personel Alımı İlanları | İşin Olsa sitemizde


Sözleşmeli Personel Alımı

İçişleri Bakanlığı Destek personeli kapsamında Şoför, Temizlik Görevlisi, Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Kaloriferci ve Garson alımı yapılacak. Detaylar haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

İçişleri Bakanlığı şoför alımı yapacak. Lise mezunu adaylardan 60 KPSS ile 21 farklı şehirde Merkez ve Taşra teşkilatı kontenjan dağılımı...

Sözleşmeli Personel Alımı

İçişleri Bakanlığı 23 Şehir 42 Güvenlik görevlisi alımı şartları, Şehir Kontenjan dağılımı ve Başvuru bilgileri haberde.

Memur Alımı

İçişleri Bakanlığı 100 Çağrı Karşılama Personeli alımı yapacak. Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylardan aranan şartlar haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

İçişleri Bakanlığı temizlik görevlisi alımı yapıyor. Farklı şehirlerde Merkez ve Taşra teşkilatına 256 Temizlik Görevlisi alımı yapılacak. Detaylar haberde.

Kamu Personeli Alımı

İçişleri Bakanlığı Büro Personeli Alımı 2024 yılı için 714 Ön Lisans ve Lisans mezunu alım yapılacak. 81 şehir dağılım ve...

Maaşlar

2023 yılı Çağrı karşılama personeli alımı maaşları belli oldu. Bakanlık Çağrı Karşılama Personeli maaşlarını duyurdu. Dereceye göre maaşlar burada.

Memur Alımı

İçişleri Bakanlığı memur alımı hakkında karar yayımlandı. Resmi Gazete ile gelen duyuruya göre 236 Memur alımı gerçekleştirilecek. kadrolar haberde.

İçişleri Bakanlığı personel alımı için KPSS Puanı ile veya KPSS siz personel alımı yapıyor. Başvurularda sona geldik. İlan detayları nelerdir?

Memur Alımı

İçişleri Bakanlığı yeni memur alımı başvurusu başladı. 8 Avrupa Birliği Uzman Yardımcısı alımı yapılacak. Şartlar ve kontenjan bilgisi haberde.

Memur Alımı

İçişleri Bakanlığı memur alımı ilanı yayımladı. ÖSYM tarafından gelen tercih kılavuzu ile alımlar Lise ve Lisans mezunu adaylar içerisinden yapılacak.

Memur Alımı

İçişleri Bakanlığı 77 Memur Alımı için başvuru süreci başladı. ÖSYM Başvuru kılavuzu ile AİS üzerinde başvurular başladı.