Çözümleyici alımı Haberleri

çözümleyici alımı haberleri ve güncel çözümleyici alımı gelişmeleri, çözümleyici alımı ile ilgili tüm video, çözümleyici alımı fotoğrafları ve çözümleyici alımı haberleri İşin Olsa | Kamu Memur Personel Alımı İlanları sitemizde


Sözleşmeli Personel Alımı

YÖK sözleşmeli personel alımı başvurusu sona eriyor. KPSS ile veya KPSS siz 16 personel alımı başvuru detayları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Ankara Üniversitesi personel alımı için ilan yayımladı. KPSS puanı ile veya KPSS siz olmak üzere Sözleşmeli personel alımı kontenjan dağılımı...

Sözleşmeli Personel Alımı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı sözleşmeli personel alımı ilanı yayımlandı. 6 KPSS İle Lisans mezunu personel kontenjan dağlımı haberde.

Personel Alımı

Adalet Bakanlığı Personel alımı yapıyor. 3 farklı alanda olmak üzere 64 Personel alımı başvurusu ve sonuçları açıklandı.

Sözleşmeli Personel Alımı

Adalet Bakanlığı Personel alımı yapıyor. 3 Farklı alanda toplamda 64 personel alımı için başvuru süreci başladı. Şartlar ve kontenjan dağılımı...

Sözleşmeli Personel Alımı

Adalet BAkanlığı Sözleşmeli Personel alımı ilanı yayımladı. 60 KPSS Puanı ile çözümleyici alımı yapılacak. Şartlar ve Kontenjan detayları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Konya Teknik Üniversitesi Lisans ve Ön Lisans mezunu personel alımı ilanı yayımlandı. Düşük KPSS İle kontenjan dağılımı ve şartları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı personel alımı ilanı yayımlandı. Taban 60 KPSS Puanı ile memur alımı kontenjan dağılımı ve şartları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Sosyal Güvenlik Kurumu KPSS 60 puan ile veya KPSS siz Sözleşmeli kamu personeli alımı yapacak. Başvuru kontenjan ve şartları haberde.

Personel Alımı

Adalet Bakanlığı personel alımı hakkında duyuru yayımlandı. Beklenen sonuçlar az önce açıklandı. Sorgulama ekranı haberde.

ÇSGB sözleşmeli personel alımı için ilan yayımlandı. 60 KPSS Puanı ile sözleşmeli Programcı ve Çözümleyici alımı gerçekleştirilecek. Şartlar nelerdir?

Kamu Personeli Alımı

EPDK bünyesine 47 Kamu Personeli alımı için başvurularda sona geldik. Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu personel alımı yapılacak. Sınav...