Antalya Büyükşehir Belediyesi Alımları Haberleri

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alımları haberleri ve güncel Antalya Büyükşehir Belediyesi Alımları gelişmeleri, Antalya Büyükşehir Belediyesi Alımları ile ilgili tüm video, Antalya Büyükşehir Belediyesi Alımları fotoğrafları ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Alımları haberleri İşin Olsa | Kamu Memur Personel Alımı İlanları sitemizde


Belediye Personel Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi 73 memur alımı için son günler. Farklı alanlarda olmak üzere Zabıta Memuru alımı istenen belgeler haberde.

Belediye Personel Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel alımı ilanı yayımlandı. 3 Farklı alanda 20 - 50 Yaş arası KPSS siz personel alımı yapılacak....

Belediye Personel Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Eri alımı başvurusu sona eriyor. 50 Memur alımı sonuçları ne zaman ve değerlendirmeler nasıl yapılacak?

Belediye Personel Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi memur alımı yapacak. 55 KPSS İle İtfaiye Eri alımı başlamış olup Başvuru formu ve istenen belgeler haberde.

Belediye Personel Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Memur alımı yapacak. Ön Lisans mezunu ve 55 KPSS İle İtfaiye Eri alımı için aranan şartlar ve...

Personel Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi KPSS siz Personel alacak. Farklı kadrolarda 62 personel alımı kontenjan dağılımı ve başvuru şartları haberde.

Belediye Personel Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi 83 Personel alımı için ilan yayımladı. Farklı kadrolarda en az ortaokul mezunu personel kontenjan ve şartları haberde.