Taşeron İşçilere 52 Günlük İkramiye Ödemeleri Ne Zaman Yapılacak?

2 Nisan tarihinde kadro alan taşeron işçilere verilecek olan 52 günlük ikramiye prim ödemeleri ne zaman yatırılacak, taşerona ikramiye ödemesi ne zaman yapılacak?

Taşeron İşçilere 52 Günlük İkramiye Ödemeleri Ne Zaman Yapılacak?

Kamu kurumlarında alt iş verenler aracılığı ile istihdam etmekte olan taşeron işçilere 2 Nisan 2018 tarihi itibari ile kadro verildi. Buna göre geçtiğimiz günlerde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu tarafından yapılan açıklama ile toplam 900 bin kişiye devlet güvencesi verildiği belirtilmişti.

Buna göre taşeron işçilere verilecek ikramiye tutarlarına yönelik açıklamalar yapılmaya devam ederken yaptığımız haber ile hangi maaş alan taşeron işçiye ne kadarlık prim ödemesinin yapılacağını belirttik. Peki bu işçilere ikramiye ödemeleri ne zaman yatırılacak? Taşerona 52 günlük prim ödemesi hangi tarihte verilecek?

TAŞERONA İKRAMİYE ÖDEMESİ NE ZAMAN?

Taşeron işçiler 2 Nisan 2018 tarihi itibari ile devlet güvencesi aldı peki taşerona ikramiye ödemesi ne zaman yapılacak? Buna göre ülkemizde genel olarak ikramiye ödemeleri bayramlardan önce yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı taşeron işçilere de ödemelerin bayrama yakın zamanlarda yapılması beklenmektedir.

Yine bu ödemelerin 2 farklı maaşa eklenerek yapılması bekleniyor ancak kesin olarak hangi tarihte taşeron işçilere 52 günlük ikramiye ödemesinin ne zaman verileceği bilinmemektedir. Yakın zamanda konu hakkında yeni açıklama yapılması ön görülmekte olup açıklama gelmesi ile sizlere konu hakkında bilgi vereceğiz.

İKRAMİYE TUTARLARI BELLİ OLDU

YORUM EKLE
YORUMLAR
isyan
isyan - 4 yıl Önce

Ne ikramiyesi. Tarih 15 Nısan tüm memur isci maaslari yattı.Sözde kadroya gecen taserona maas falan yok.Hala taseronluktan kurtulamadık. Taseron bitti simdi de isci deyip ezmeyw calisiyorlar. Adımız personel olmadı. Hala insan ayrımı yapılıyor.Kadro almıs olsaydık diger personellerle esit olurduk. Demekki biryerlerde yanlıslık var.

Taşoron
Taşoron - 4 yıl Önce

Tek kelimeyle taşoronların Allah yardımcısı olsun

Fabrio
Fabrio - 4 yıl Önce

52 gün kazığı dıye haber yap 5×2=10 günlük senede yazık lan bu ülkeye

Güllü
Güllü - 4 yıl Önce

Özel sektör içinde birşeyler yapın bakanın kıdem tazminatlarımızı verin çünkü büyük mağduriyet yaşanıyor bir mayısa sürpriz bekliyor işçiler haberiniz olsun

Sebaddin Kangül
Sebaddin Kangül - 4 yıl Önce

ALLAH devletimize zeval vermesin inşaAllah oda gelir biraz sabır

Mehmet
Mehmet - 4 yıl Önce

4 Aralık mağdurları için bir düzenleme yapın

Hikmet
Hikmet - 4 yıl Önce

Taşoran kadrosundan çalışıyordum emekli olmam isteniyor kadro alamadım 46 yaşındayım iki çocuk üniversitede okutuyorum emekli maaşıyla imkansız bu yaşıma kadar çalıştım kadro alamadım lütfen hakkımız olan kadroyu bizlerede verin işimizden olmayalım