Tarım Bakanlığı 10 Bin Memur Alımı Bekleniyor!

Tarım Bakanlığı bünyesine 10 bin memur personel alım ilanının yayımlanması bekleniyor. Adayların meraklı bekleyişi ve sürece dair tüm detaylar haberimizde...

Tarım Bakanlığı 10 Bin Memur Alımı Bekleniyor!

Tarım Bakanlığına çok uzun süreler önce alım yapılacağı yönde sözler verilmiş, adaylar meraklı bir bekleyiş içerisine girmiş durumdadırlar. Uzunca sürelerdir ciddi oranlarda memur alımı yapmayan ve binlerce kişi tarafından merakla beklenen kurumlardan olan Tarım Bakanlığına yönelik geçtiğimiz günlerde bir soru önergesi de verilmiş ve konu gündeme taşınmıştı.

Meclis gündeminden sonuç çıkacak mı?

Binlerce kişinin alım yapmasını beklediği Tarım Bakanlığına yönelik bir milletvekili tarafından meclise soru önergesi götürülerek, burada bakanlıktan alım bekleyen binlerce vatandaşın sesi duyurulmuştu. Bizler de isinolsa.com ekibi olarak yaptığımız haberlerde sizlere bunları ulaştırmaya çalışmış detayları aktarmıştık. Yayımlanamayan bu ilanlara yönelik çok yakın bir zaman içerisinde kurumun memur alımı için duyuru yapması istenmektedir. Yakın zamanda memur alım süreci için Tarım Bakanlığının ilana çıkmasını isteyen binlerce aday, sosyal medyada paylaşımlar yaparak buradaki ihtiyacı yetkililere aktarmaya çalışmaktadırlar.

Meclisten sonuç çıkarsa sözü verilen 10 bin alım gündeme gelebilir

Bakanlığa 10 bin alımın yapılacağı yönündeki bilgilendirme çok uzun zaman önce yapılmıştı. Bu sözün ardından bakanlık tarafından ilan yayımlanmadı ve binlerce aday aylardır ilanın yayımlanmasını beklemektedirler. Bakanlığa yönelik çok sayıda paylaşım, mağduriyet yaşayan ve ilan bekleyen adaylar tarafından sosyal medya gündeminde yapılmakta, sayısız tweetler atılmaktadır. 10 bin alım sözünün ve meclise taşınan konunun takip edilmesi gerektiğini ifade eden ve ilanı beklediklerini belirten adaylar, aylar önce verilen sözün tutulmasını beklediklerini aktarıyorlar.

YORUM EKLE
YORUMLAR
çılgın
çılgın - 2 yıl Önce

yeter artık

ZİRAAT MÜHENDİSİS
ZİRAAT MÜHENDİSİS - 2 yıl Önce

DAHA NE BEKLİYOR BU BAKAN BİRİLERİ PERSONEL ALMA HAKKININ OLDUĞUNU HATIRLATMALI SANIRIM GİDİŞATI BİLMİYOR

hly
hly - 2 yıl Önce

laboratuvar ve veteriner sağlık bölümünden alım yapılmayacaksa neden bu bolumu okutuyorsunuz