PTT'nin 2 Bin Memur Alımı Yapması Bekleniyor! Alım İlanı Ne Zaman Yayımlanacak

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketinin 2 bin memur alımı daha yapması bekleniyor. Peki alım ilanı ne zaman yayımlanacak?

PTT'nin 2 Bin Memur Alımı Yapması Bekleniyor! Alım İlanı Ne Zaman Yayımlanacak
Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketinin bu sene toplam 2 bin 500 memur personel alımı yapacağını Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan müjdelemişti. Bu müjdenin ardından PTT aracılığı ile yayımlanan ilan da İstanbul ilinde görev yapmak üzere büro görevlisi, gişe görevlisi ve dağıtıcı kadroları için toplam 500 kişilik alım ilanı yayımlanmıştı.

500 kişilik alım ilanı için geçtiğimiz haftalarda PTT resmi internet sitesinde bulunan insan kaynakları bölümü aracılığı ile alım ilanı yayımladı ve ilanları kabul etti. Şimdi adayların gözü diğer ilanlara çevrildi.

İLANLAR NE ZAMAN YAYIMLANIR

Bilindiği gibi PTT'nin 500 kişilik memur personel alımı başvuruları 18 Şubat 2017'de sona ermişti. Bu ilanın sona ermesi ile adayların gözü 2 bin kişilik diğer alımlara çevrildi.

Buna göre alım ilanlarının net olarak ne zaman yayımlanacağı bilinmiyor. Ancak referandumdan sonra 500 kişilik alımın ardından iki ay gibi bir süre geçtiğinden dolayı yeni bir alım ilanı yayımlanabilir.

Alımların toplu olarak bir seferde 2 bin kişilik değil de yine 500 kişilik veya 750 - 1.000 kişilik yayımlanması beklenmekte olup yıl sonuna kadar parça parça ilanların kamuoyuna duyurularak Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketinin kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere yıl sonuna kadar toplam 2 bin kişilik daha memur personel alımı yapması beklenmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE