PTT Bin 671 Gişe ve Büro Memuru ile 829 Dağıtıcı Personeli Alımı Yapacak! İlan Yayımlandı

Posta ve Telgraf Teşkilatının merak ile beklenen 2 bin 500 kişilik memur alımı ilanı yayımlandı. PTT bin 671 gişe memuru, büro memuru ve 829 dağıtıcı personeli alacak.

PTT Bin 671 Gişe ve Büro Memuru ile 829 Dağıtıcı Personeli Alımı Yapacak! İlan Yayımlandı

Posta ve Telgraf Teşkilatının yılın ikinci yarasında 2 bin 500 kişilik personel alımı yapacağı bilinmekteydi. Alımlar ne zaman yapılacak derken geçtiğimiz günlerde Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan tarafından yapılan açıklama ile 2 bin 500 memur alımı sürecinin 15 Ağustosta başlayacağı duyuruldu.

İlan ne zaman yayımlanacak diye tüm gözler Devlet Personel Başkanlığına çevrilmişken sonunda merak ile beklenen ilan 15 Ağustos 2017'ye girilmesi ile gece saatlerinde duyuruldu ve ilan hakkında tüm detaylar da kamuoyuna iletilmiş oldu.

2 BİN 500 MEMUR ALINACAK

PTT tarafından hazırlanan ve Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile kamuoyuna duyurulan ilana bakıldığında dağıtıcı personeli, büro memuru ve gişe memuru kadroları için toplam 2 bin 500 kişilik personel alımı yapılacağo görülmektedir.

Buna göre gişe memuru, büro memuru kadrosu için bin 671 ve dağıtıcı personeli kadrosuna ise 829 kişilik kadro ayrıldı. İlgili kadrolara başvuru yapmak için adayların belirlenmiş olan KPSS puanlarına sahip olması ve istenen bölümlerden mezun olması gerekmektedir.

İLANI BURADAN GÖREBİLİR DETAYLARI ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2017, 15:33

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
mehtap
mehtap - 2 yıl Önce

gerçekten pes dağıtıcı pozisyonu için her bölümden önlisans proğramı olabilir.abartmayın insanların haklarını yemeyinnnnnn

Furkan
Furkan - 2 yıl Önce

2017 puanı varken 2016 puanı ile alım yapmak nedir?