Milli Savunma Bakanlığı MSB 396 Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı!

Milli Savunma Bakanlığı MSB en az lise mezunu 396 memur alımı başvuru sonuçları açıklandı. Peki adaylar sorgulama ekranına nasıl ulaşacak.

Milli Savunma Bakanlığı MSB 396 Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı!

Ülkemizin en önemli kamu kurumları arasında yer almakta olan ve kuvvet komutanlığının bağlı olduğu bakanlık olarak bilinen Milli Savunma Bakanlığı MSB yıl içerisinde açık olduğunu tespit ettiği pozisyonlar için memur ve personel alımları gerçekleştirmektedir.

Milli Savunma Bakanlığı MSB tarafından hazırlanan 396 memur alımı geçtiğimiz aylarda kamuoyuna duyuruldu ve müracaatlar başladı. En az lise mezunu Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş adaylar başvurularını gerçekleştirdi. Buna göre sonuçlar ne zaman açıklanacak derken sonunda duyuru yapıldı.

SORGULAMA EKRANI

Milli Savunma Bakanlığı MSB tarafından kamuoyuna duyurulan bildiri ile 396 memur alımı sonuçlarının açıklandığı belirtildi. Peki adaylar sorgulama ekranına nasıl ulaşacak? Buna göre başvuru sonuçlarını sorgulamak isteyen adayların //www.msb.gov.tr linkini kopyalaması ve tarayıcılarının adres çubuğuna yapıştırması gerekmektedir.

En az lise mezunu adayların başvuru yapabildiği Milli Savunma Bakanlığı MSB 396 memur alımı başvuru sonuçları açıklandı. Yapılan açıklama da kadrolara göre puan hakkındada bilgi verildi. 3 kadro boş kaldı. Hangi üç kadronun boş kaldığını öğrenmek istiyorsanız hemen aşağıdaki linki takip edebilirsiniz.

3 KADRO BOŞ KALDI! İŞTE O KADROLAR

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2018, 08:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
cuma demir
cuma demir - 5 yıl Önce

milli savunma bakanlıgına başvuru yaptım cevap alamadım

Hilal
Hilal - 5 yıl Önce

Ön başvuru sonucunu görmek için istenen onay kodu nedir

Hakan yıldız
Hakan yıldız - 5 yıl Önce

Ben hala göremedim sonucu sitede bilen varsa goren yardımcı olsun