Milli Savunma Bakanlığı MSB Memur Alımı 3 Kadro Boş Kaldı! Kimse Tercih Yapmadı

Milli Savunma Bakanlığı MSB 396 memur alımında 3 kadro boş kaldı. Bu kimse başvuru yapmadı peki hangi kadrolar boş kaldı.

Milli Savunma Bakanlığı MSB Memur Alımı 3 Kadro Boş Kaldı! Kimse Tercih Yapmadı

Milli Savunma Bakanlığı MSB hazırlanan memur ve personel alımı geçtiğimiz aylarda kamuoyuna Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile ilan duyuruldu ve Milli Savunma Bakanlığı MSB 396 memur alımı başvuruları başladı. Başvuruların sona ermesi ile adaylar müracaatların açıklanmasını bekliyordu.

Milli Savunma Bakanlığı MSB tarafından kamuoyuna yapılan duyuru sonucu 396 memur alımı başvuru sonuçları açıklandı ve hangi kadrolara hangi adayların yerleştiği öğrenildi. Buna göre İşin Olsa ekibi olarak yaptığımız inceleme sonucu 3 kadronun boş kaldığını tespit ettik. Peki hangi kadrolar boş kaldı, detaylar nedir?

HANGİ KADROLAR BOŞ KALDI?

Milli Savunma Bakanlığı MSB tarafından kamuoyuna yapılan duyuru ile 396 memur alımı başvuru sonuçlarının açıklandığı duyuruldu. Buna göre toplam 3 kadro boş kaldı. Peki hangi 3 kadro boş kaldı? Yayımlanan duyuruya göre Milli Savunma Üniversitesi Eğitim uzmanı ve Milli Savunma Üniversitesi Uzman Öğrenci İşleri personeli kadroları için toplam 3 kadro boş kaldı.

Boş kalan bu kadrolara toplam 3 memur alımı yapılacak olup adaylar İstanbul'da bulunan Milli Savunma Üniversitesi bünyesinde istihdam edecekti fakat kadrolara kimse başvuru yapmadığı için kadrolar boş kaldı. Yani kadrolara oldukça düşük KPSS puanına sahip bir aday müracaat yapsaydı atanacaktı.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2019, 09:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
erman
erman - 5 yıl Önce

herhalde boş kalır.Öyle ilan yayınlıyorlar ki kpss'den 90 alıcaksın şü bölümden mezun olucaksın,bunların üzerine bir de yapılacak olan sınavdan da 80 alıcaksın. O yüzden kimse başvurmuyor.Kazan dairesine adam alıcaklar 80 kpss puanı dıyorlar. 80 alan adamın ne işi var kazan dairesinde.

ff
ff - 5 yıl Önce

sadece tek tercih hakkı veriliyo o sebebten boş kalma olabilir

Ümmügülsüm  kurt
Ümmügülsüm kurt - 5 yıl Önce

Arkdaslar sonucuma bakamadım belkide mülakat kazandım nasıl baktınız sayfa açılmıyor

yoca
yoca - 5 yıl Önce

sonuç ekranına ulaşamıyorum link atar mısınız

ZNR
ZNR - 5 yıl Önce

SAÇMALIK OTESİ BİR SİSTEMLERİ VAR BEN BAŞVURU YAPTIM 72 PUAN İLE TERZİLİK İÇİN 70 PUAN İLE TABAN PUANI KAPAMIŞLAR BENIM BAŞVURUM İÇİN ONAYLANMADI YAZIYOR TEZGAH HERSEY BİDE AGAR ÇALIŞAN SİSTEMİ DE VAR SAYARSAK İNSAN HAKKINA GİRMEK COK KOLAY ARTIK NE DİYİM GUNAHLARI BOYNUNA

Zeyno
Zeyno - 5 yıl Önce

Sonuca baktığınız link i atarmısınız bakıyorum girip göremiyorum

Uğur
Uğur - 5 yıl Önce

sertifika lı 90 80 alann beyaz atlı prens gelmemiş ondan boş kalmıştır

Mustafa çelik
Mustafa çelik - 5 yıl Önce

Linki bulamuyorum