İŞKUR İş Garantili Meslek Eğitimi Veriyor! Katılanlara Günlük 45 TL Para Veriliyor!

İŞKUR iş garantili, istihdam garantili meslek eğitimi veriyor. Kurslara katılanlara günlük 45 TL ödeme yapılıyor. Peki detaylar nedir?

İŞKUR İş Garantili Meslek Eğitimi Veriyor! Katılanlara Günlük 45 TL Para Veriliyor!

Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığı ile her sene yüz binlerce kişi iş bulurken niteliği olmayan vasıfsız kişiler ise kurslara katılarak hem iş sahibi olabiliyor, hem kurs boyunca para kazanabiliyor hemde kurs sonunda vasıflı kalifiyeli eleman haline gelmektedir.

Türkiye İş Kurumu İŞKUR istihdam garantili eğitimler her zaman yapılmamakta olup aralıklarla ilanlar yayımlanmaktadır. Buna göre MEK iş garantili eğitim programlarına bakıldığında Türkiye'nin dört bir yanında iş garantili kursların verildiği görülmektedir. Kursa katılanlara günlük ücrette ödeniyor.

KURSA KATILANLARA GÜNLÜK 45 TL VERİLİYOR!

Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığı ile yapılan ve özel sektör kurs firmaları tarafından verilen iş garantili eğitim kapsamlarında adaylara katıldıkları gün boyunca günlük 45 TL'ye varan para verilmektedir. Kurs türüne göre ücretler 25 TL, 35 TL ve 45 TL olarak değişiklik göstermektedir.

Örnek olarak çağrı merkezi müşteri temsilcisi, kasiyer, servis elemanı, iplik işçisi, modelist yardımcısı, dokuma konfeksiyon makineci, çanta imalat işçisi, çocuk bakıcısı, çocuk bakıcı elemanı, müşteri hizmetleri asistanı görevlisi gibi pozisyonlar için iş garantili eğitimler verilmektedir. Peki nasıl katılınır?

NASIL KATILINIR?

İŞKUR aracılığı ile yapılmakta olan iş garantili eğitimlere katılmak isteyen adayların öncelikle https://goo.gl/M6dGEY linkini kopyalaması ve tarayıcılarının adres çubuğuna yapıştırıp enter git tuşuna basması gerekmektedir. Ardından kurs türünü MEK iş garantili yapacak olan adaylar ara butonuna basarak tüm kursları görebilir ve istediği kurslar için başvurusunu yapabilir.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2018, 10:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
aziz
aziz - 4 yıl Önce

İşkurun yazılım kursu açmasını istiyoruz ve bekliyoruz

Emmy
Emmy - 4 yıl Önce

TBMM'deki akpli milletvekillerini calistirin gunluk 45tl'ye yerin dibini batsin sizin verdiginiz is.2 diplomayla is ariyorum saka gibi