Hükümetten Son Dakika Taşeron Ve Kadro Bilgisi

Son günlerin en çok konuşulan tartışma konusu haline gelen taşerona kadro konusu ile ilgili Başbakan Yardımcısı ve hükümet sözcüsü Bekir Bozdağ, önemli açıklamalarda bulunarak taşerona kadro çalışmaları hakkında son durumu değerlendirdi.

Hükümetten Son Dakika Taşeron Ve Kadro Bilgisi

Taşerona kadro konusunda Başbakan Yardımcısı ve hükümet sözcüsü Bekir Bozdağ açıklamalar yaptı. Başbakan Yardımcısı ve hükümet sözcüsü Bekir Bozdağ yapmış olduğu açıklamasında taşeron konusu ile ilgili çalışmaları değerlendirdi.

Hükümet tarafından başlatılan kadro çalışmaları için taşeron işçiler beklemeye geçerken, 2018  yılanın başı ile birlikte daha önceden açıklandığı üzere taşeron işçilerin kadro ulaşma süresi ile ilgili bilgiler verilmişti. Başbakan Yardımcısı ve hükümet sözcüsü Bekir Bozdağ, Taş ile açıklama yaparak, Taşeron konusunun sonlandırılacağını söyledi.

Yapılan açıklamalar kapsamında Başbakan Yardımcısı ve hükümet sözcüsü Bekir Bozdağ, taşeron konusunda son noktaya gelindiğini vurgulayarak,”Başbakanımız Binali Yıldırım'ın ve  bakan arkadaşlarımızın yapmış olduğu uzun toplantılardan sonra Başbakanımız tarafından bazı konularda ayrıca üzerinde durulması talimatı verilmişti. Konu ile ilgili herkes gereken çalışmaya devam ediyor. Taşeron konusu 2018'in Ocak ayı içerisinde meclise gelecek ve ümit ediyorum sonuçlanacak” şeklinde konuştu. 
 

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kocamış taşaron
Kocamış taşaron - 3 yıl Önce

Oyalamayın insanları elbet sıra birgün vatandaşa da gelir unutmayı

Taşeron amele
Taşeron amele - 3 yıl Önce

Sizin yapacağınız iş bu kadar olur %99 dediginizde 2sene geçmişti ne bitmeyen çalışmaydı kendi maaşlariniz ayni akşamda onaylayıp çıkarıyorsunuz bize gelince 2018 oy istemek için benim kapima gelmeyin artik

Taseron isci
Taseron isci - 3 yıl Önce

Ya 2017 de bitiyordu.simdi 2018 mi oldu.oyalama taktigi..bi sey yapilmiyacak.lanet olsun.

Ali Osman
Ali Osman - 3 yıl Önce

ne bitmedik çalışmaymis arkadaşlar bıktık artık kına geldi

Çocuk bile inanmaz size
Çocuk bile inanmaz size - 3 yıl Önce

İcraat bekleyen insanlarız, açıklamalarını kendilerine saklasınlar. Yok hükmünde bir açıklama anlaşılıyor ki vatana hizmet eden hep ezilecektir kendine hizmet etmek lazım tıpkı onlar gibi

Taşeron
Taşeron - 3 yıl Önce

kan emici taşeron şirketler şimdiden zıplamaya başladılar yolduğumuz kazlar elimizden uçuyor diye yetmedi yoldukları

Misafiriiı
Misafiriiı - 3 yıl Önce

Ne çalışmamış arkadaş bitmedi gitti gerçi hiç başladınizmi o da mechulda

İşçi
İşçi - 3 yıl Önce

Ya 2017 de bitiyordu.simdi 2018 mi oldu.oyalama taktigi..bi sey yapilmiyacak.lanet olsun.