EGM Polis ve Bekçi Alımları İçin Son Gelişmeler!

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı birimlerde görevlendirilmek üzere çok sayıda bekçi ile polis memuru alımları bekleniyor. Adaylar 10 Bin bekçi alımı ile yeni yapılacak olan polis memuru alım detaylarında yaşanan son gelişmeleri merak etmekteler

EGM Polis ve Bekçi Alımları İçin Son Gelişmeler!

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü polis memuru alımı ile çarşı ve mahalle bekçisi alımları ne zaman yapılacak. Bilindiği gibi Polis Akademisi Başkanlığı 1. dönem bekçi alımları için mülakat aşaması devam ediyor. Yeni bekçi alımlarının ne zaman yapılacağını sormaktalar. 

POLİS AKADEMİSİ BEKÇİ ALIMI;

EGM Polis Akademisi Başkanlığı 10 Bin bekçi alımı ilanı daha açıklaması bekleniyor. Daha önce yapılan açıklamaların ardından adayların beklediği alımlar için 2019 yılına kadar açıklanmayabilir. Resmi bir açıklama yapılır yapılmaz işin olsa ekibi olarak adaylara duyurucağız. Diğer alımlardan EGM polis alımlarında son gelişmeler neler?

EGM POLİS ALIMI

2018 yılı polis alımlarında 10 bin polis memuru alımları için sınav seçim aşamaları devam ederken, 2019 yılında yapılması beklenen 35 Bin polis alımı öncesi bir ilan açıklanıp açıklanmayacağı merakla sorulmakta. 2018 yılı tamamlanmadan 10 Bin polis alımı daha beklemekteyiz. Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığına farklı branşlardaki polis alımlarında yeni gelişmeler olduğunda adaylara duyurmaya devam edeceğiz. Anında haberdar olmak için işin olsa mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

İşin olsa mobil uygulamasını indirmek için tıklayın

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2018, 00:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tolga
Tolga - 2 yıl Önce

10 bin bekçi alımlarında ortaokul mezunları veya açık lise okuyanlar da başvuru yapabilsinler. Bizlere 2.ci sınıf insan muamelesi yapmaktan vazgeçilsin artık. Çeşitli sebeplerden dolayı okuyamadık. Bir tekme de devletimiz vurmasın. Bizlerede şans verilmesini istiyoruz. İNŞAALLAH başvuru yapabiliriz.

Bayram Doğan
Bayram Doğan - 2 yıl Önce

ilk okullara bir şans tanisinlar lütfen dile getirin.

anıl
anıl - 2 yıl Önce

son gelişme dediğin bumuy du ..

Kdrt zenr
Kdrt zenr - 2 yıl Önce

Ee ortada bsy yoksa niye son dakika diyonuz mk

Xax
Xax - 2 yıl Önce

Neden son gelişmeler diyorsunuz mk

Temel yelekoğlu
Temel yelekoğlu - 2 yıl Önce

Alım şartlarında enaz ilkokul mezunu 31 yaşını geçmemiş adaylar başvurabilir deniyor sonuna doğru bakanlar kurulu eğitim durumunu değiştirebilir denip vatandaşla dalga geçilir gibi lise mezunlarını alıyorlar bizim çocuklarımızla dalga geçmeyin o ilkokul kelimesini kaldırsınlar yoksa o koltuklarda bunu yazanlar zamanı gelince oturamayabilirler.

önlisansadayı
önlisansadayı - 2 yıl Önce

24.dönem ilan ocak ayında çıksın lütfen!

Hasan
Hasan - 2 yıl Önce

Son gelişme degilki böyle yaparsan kimse takmaz Bayatlaştı senin siten artık