Taşeronlara İkramiye Ücretlerinin Ne Zaman Ödeneceği Açıklandı!

Taşeron işçilerin kamuya geçmesi ile ikramiye ücretleri alacağı biliniyordu. Resmi Gazete aracılığı ile taşeronlara ikramiye ücretlerinin ne zaman ödeneceği açıklandı.

Taşeronlara İkramiye Ücretlerinin Ne Zaman Ödeneceği Açıklandı!

Türkiye'nin dört bir yanında istihdam etmekte olan taşeron işçiler bilindiği üzere hükümetten aldığı müjdei haber ile kadroya geçiyor. Buna göre geçtiğimiz günlerde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu tarafından yapılan açıklama da Türkiye geneli toplam bir milyon 20 bin kişinin kadroya geçeceği duyurulmuştu.

Taşeron işçilerin kadroya geçiş işlemleri için sonuçlar açıklanmaya devam ederken bugün taşeronlara verilecek olan ikramiye ücretlerinin ne kadar olacağı ve ikramiye ücretlerinin ne zaman ödeneceği duyuruldu. Peki taşeronlara verilecek ikramiye ücretleri ne zaman ödenecek? Konu hakkında yapılan açıklamaları İşin Olsa ekibi olarak sizlerle paylaşıyoruz.

TAŞERONA İKRAMİYE ÜCRETİ NE ZAMAN ÖDENECEK?

Resmi Gazete aracılığı ile bugün yapılan açıklama da taşerona ikramiye ücretinin ne zaman verileceği duyuruldu. Taşeronlara ikramiye ücreti ne zaman ödenecek? Konu hakkında yapılan açıklama da taşeronlara verilecek ikramiye ücretlerinin ilk taksitinin 26 Ocak 2018 tarihi ile ödeneceği belirtildi. Yer altında çalışan maden işçilerinin ikramiye ödemesinin tamamı ise 24 Aralık 2018 tarihinde yapılacaktır.

Öte yandan yine bugün yapılan açıklama da taşeronlara verilecek ikramiye ücretinin de ne kadar olduğu açıklanmıştı. Peki taşeron işçilere ne kadarlık ikramiye ödemesi yapılacak? İkramiye ödemesi detaylarını öğrenmek isteyen okurlarımızın aşağıda verilmiş olan linki takip etmesi gerekmektedir.

TAŞERONLARA VERİLECEK İKRAMİYE ÜCRETİ AÇIKLANDI

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2018, 22:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Deniz
Deniz - 5 yıl Önce

Kadroya girmeden nasil alicaz bas vuru yaptik ama su an belli degil daha

Arif Aslan
Arif Aslan - 5 yıl Önce

Bende taşeronum başvurumu yaptım 26 ocak 2018 de taşerona ikramiye verilecek diyorsunuz ikramiye yatmamış

Olur olur
Olur olur - 5 yıl Önce

Tarih belli diyor ama geçerli bişey yazmıyor sırf fazla tıklansın diye kandırmaca başka bişey değil

hakan
hakan - 5 yıl Önce

24 aralık2016 yazmışsınız yoksa geçmişe mi ışınlanıcaz

Yahya
Yahya - 5 yıl Önce

Ne 2016 si siz kafayimi yediniz ??? 2018 deyiz !!!!

Yusuf ercan
Yusuf ercan - 5 yıl Önce

Daha kadroya kimlerin geçeçeği işlemi dahi belli olmadan ikramiye ödemesini nasıl yapa bildiklerini soran bir gazeteci bozması yokmu orda acaba merak ediyorum

Ayse
Ayse - 5 yıl Önce

Artık söylenen hiçbirşeye inanmıyorum hepsi yalan bugün sözde taşören bugün ikramiye alacağımızı sözünü vermiş hani nerde

Recep
Recep - 5 yıl Önce

Arkadaşlar tasoren isciye değil ikramiye devlet te çalışan işçilere var