ŞOK 21-22 Mart Hafta Sonu Özel İndirimli Kataloğu Fiyatları

ŞOK mağazalarının indirimli aktüel ürün kataloğu açıklandı. Bu hafta sonuna özel gelecekler arasında ev ve mutfak ürünleri bulunuyor. Raflardaki yerini alan ürünlerin fiyatı haberimizde..

ŞOK 21-22 Mart Hafta Sonu Özel İndirimli Kataloğu Fiyatları

21 Mart ŞOK hafta sonuna özel aktüel ürün kataloğu açıklandı. Ülke genelindeki mağazalara gelecek olan evin ihtiyaçlarını uygun bir fiyat ile almak isteyenlere ayrıntıları açıklıyoruz. Haftasonu bugünden itibaren tüm mağazalara gelecek olan ürünlerin fiyatları 22 Mart ve 24 Mart gününe kadar geçerli olacak.

ELEKTRONİK ÜRÜNLER;

Maress çelik çaycı paslanmaz çelik 1.8 Litre kettle 0.8 lt demlik özelliklerinde bulunuyor. Emniyet sisteminde susuz çalışmayı önleyen ayrı bir mekanizma kullanılmış bu çaycının sıcak tutma fonksiyonu geniş çay filtresi ve gizli bir resiztası bulunuyor. Enerji sınıfında ise 1500w olarak açıklanmış fiyatı 109 Tl 6 taksitli olarak 18,17 TLdfen alabilirsiniz. Kargo ile ücretsiz servis güvencesi bulunuyor.

Çelik cezvede ise 400w gizli rezidans, 300 Ml kapasitesinde 360 derece dönebilen kablosuz tabanı bulunuyor kolay temizlenebilen bir gövdeye sahip olan ürün 2 yıl garantisi var fiyatları ise 49,95 Tl olarak açıklandı. Elektronik ürünlerde sadece bu iki ürün gelecek.

EV GEREÇLERİ KIYAFETLER;

Gömlek S,M,L ve X boyutlarında regular fit D's damattan 49,95 TL olacak. Mini hurç çeşitlerinde 3 farklı model bulunuyor. Bu modeller renk ve boyutlarında bir farklılık teşkil etmekte. Buna göre tüm hepsi tela kumaş, fermuarlı fiyatları ise 5,99, 6,99 ve 8,99 Tl olarak gelecek.

Kadın erkek çorapları, 3lü olan 7,99 Tl, dantell kadın çorabı çeşitleri ise 2,99 Tl olacak. Sedir koltuk örtüsü ise 17,95 Tl olarak açıklandı. Normal sofra bezi fiyatı 5,99 TL, Lock stars figür oyuncak, littlest pet shop mini mini figür ise 7,99 Tl olacak. Oyun hamur seti, tepsili hamburger seti bu hafta sonu şok mağazalarındaki yerini aldı.

25 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE GEÇERLİ;

Blendax marka şampuan çeşitleri ise 25 Tl ve üzeri alışverişlerde geçerli olarak üzere 12 Tl yerine sadece 8,00 Tl olacak. Cillit Bang yağ sökücü sprey ve kireç sökücü ikisi bir arada fiyatı 34 Tl den 16 Tl ye düşüyor. Ev hanımları için bu iki ürün kaçırmayacak fırsat ürünleri arasında yer alıyor.

İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİN TAM LİSTESİ VE FİYATLARI

YORUM EKLE