Son Dakika: AÖF 2018 Güz Dönemi Ara Sınav Sonuçları Açıklandı

2018 yılı Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Güz Dönemi (Vize) ara sınav sonuçları açıklandı. Sınav sonuçlarına ulaşmak ve diğer bilgilendirmelere erişmek için haberimize göz atabilirsiniz...

Son Dakika: AÖF 2018 Güz Dönemi Ara Sınav Sonuçları Açıklandı

AÖF tarafından yapılan açıklamada, 2018 yılı güz dönemi ara sınav sonuçlarının (vize) açıklandığı aktarıldı.

Yapılan duyuruda milyonlarca öğrencisi bulunan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim fakültesinin, güz dönemi için uyguladığı ara sınavlarının sonuçlarının açıklandığı belirtildi. Milyonlarca kişi tarafından katılım sağlanan ve iki oturumlu olarak gerçekleştirilen sınavda, adaylar geçer puan alabilmek için ter döktüler. Her yıl öğrenci sayısında ciddi artışlar yaşanan AÖF için, yılın iki döneminde, normal eğitimde olduğu gibi sınavlar uygulanıyor. Örgün eğitimde vize ve final sınavları olarak da bilinen bu sınavlar; her yıl iki dönem üzerinden 2 aşamalı olarak gerçekleştiriliyor. Milyonlarca kişi bu sınavlara katılıyor ve Açıköğretim Fakültesi üzerinden mezun olmaya, diploma almaya çabalıyorlar.

Siteye erişim problemi yaşanıyor

Milyonlarca öğrencisi bulunan Anadolu Üniversitesinin vize dönemi sonuçlarını açıklamasıyla birlikte, yoğun bir ziyaretçi akışı yaşanıyor. AÖF sitesini ziyaret eden adaylar, sonuç sorgulama ekranına ulaşmaya çalışırken yoğunluktan dolayı erişim problemi yaşayabilirler. Şuan itibariyle zaman zaman baş gösteren bu erişim probleminin bir saat içerisinde normale dönmesi beklenmektedir. Yaşanan ve yaşanabilecek yoğunluklara karşı vatandaşlarımızın 1-2 saat kadar daha beklemelerini ve ardından sitenin sonuç sorgulama sayfasını ziyaret etmelerini önermekteyiz. Yoğunluk problemi ortadan kalktığında adaylar rahatlıkla sınav sonuçlarını görüntüleyebilecek, puanlarına ulaşabileceklerdir. AÖF konusunda tüm haberlerden ve gelişmelerden ilk siz bilgilendirilmek isterseniz mobil uygulamalarımızı indirebilirsiniz. Mobil uygulamalarımız şuanda yüzbinlerce kişi tarafından indirilmiş, aktif olarak kullanılmış durumdadır. Sonuçlar https://aof.anadolu.edu.tr adresinde yer almaktadır.

Uygulamalar için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2018, 16:58
YORUM EKLE