MEB Engelli Öğretmen Alımı Sonuçları Açıklandı! Sonuç Ekranı!

Milli Eğitim Bakanlığına engelli öğretmen atamaları sonuçları açıklandı. 750 öğretmen alımı sonuç ekranı haberimizde...

MEB Engelli Öğretmen Alımı Sonuçları Açıklandı! Sonuç Ekranı!

Milli Eğitim Bakanlığı engelli öğretmen atamaları için sonuçlar belli oldu. EKPSS puanlarına göre yapılan 750 öğretmen atamalarında adaylar için sonuç ekranı ve diğer detayları aktarmaya devam ediyoruz.

ÖĞRETMEN ATAMA SONUÇLARI EKRANI;

MEB -Milli Eğitim Bakanlığı- resmi internet sitesinde yapılan duyuruya göre adayların atama sonuçları personel.meb.gov.tr adresi üzerinden açıklandı. Adaylar sonuçları öğretmen için e-devlet şifresi ile giriş yapmak ve atama sonuçlarını öğrenmeleri mümkün olacaktır.

45 farklı branşta yapılan atamalar için MEB yaptığı açıklamalarda astam asonuçları adayların atandıkları İl Milli EĞitim Müdürlüklerine elektronik ortamda gönderielcek. Atamaları yapılan öğretmenlerin görev yerleri valiliklerce belirlenecek.

İSTENİLECEK EVRAKLAR;

Adayların atama sonuçlarının açıklanmasının ardından elektrıobik ortamda tebligat yapılacak ve 5.1.Bu duyuruda başvuru esnasında isteneceği belirtilen belgeler, 

SONUÇLAR

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2020, 18:36

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE