Antalya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Memuru alımı için resmi gazetede ilan yayımladı. Daha Önce de İşin Olsa ekibi olarak sizlerle paylaştığımız ilanı bir kez daha detaylandıracağız. Söz konusu Büyükşehir Belediyesi Memur alımı için ilan 7 Mayıs 2022 tarihi ile Resmi Gazetede yayımlandı. Yayımlanan ilan ile Antalya Büyükşehir Belediyesi Ön Lisans mezunu ve Lisans mezunu adaylar içerisinden 100 Belediye Memuru alımı gerçekleştirilecek.

2022 Yılı Zabıta Memuru Olma Şartları Nelerdir?

ABB Zabıta Memuru alımına başvuru yapacak adayların öncelikle 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikleri sağlıyor olmaları gereklidir. Zabıta Memuru olmak için özel olarak ise,

Erkeklerde 167 cm ve Kadınlarda 160 cm boyundan kısa boylu olmamak, Yapılacak Zabıta Memuru sınavı tarihi ile 30 yaşını tamamlamamış olmak, En Az B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, 2020 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Ön Lisans için P93 ve Lisans için p3 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartı aranacak.

Ayrıca aşağıdaki tabloda belirtilen alanlardan mezun olmuş olmaları ve Belirtilen dilerdeki programlardan mezun olmuş olmak gereklidir.

Başvurular Ne Zaman Başlayacak?

Antalya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Memuru alımları Haziran ayında başlayacak. Başvurular sadece Belediyeye şahsen yapılarak ilgili tarihler arasında da boy ve kilo ölçümüne katılacaklardır.

Başvuru Tarihleri: 30 Mayıs - 3 Haziran 2022

Boy-Kilo Ölçüm Tarihleri: 6 - 10 Haziran 2022

Başvuru Adresi: Gülveren Mahallesi Hürriyet Caddesi Kepez/ANTALYA adresindeki Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı içerisinde yer alan İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı

İLANIN TAM METNİ

Editör: TE Bilisim