Yeni Haftada 5 Belediye 20 Büro Memuru, İşçi ve Diğer Kadrolarda Alım Yapacak

5 belediye İŞKUR üzeriden farklı kadrolarda çalıştırılmak üzere personel ve işçi alımı yapacağını duyurdu.Başvuru koşulları ve kadrolar haberimizdedir.Takipte kalınız

Yeni Haftada 5 Belediye 20 Büro Memuru, İşçi ve Diğer Kadrolarda Alım Yapacak

Eylül 2019’un da ikinci haftasına girerken İŞKUR üzerinden de yeni ilanlar yayınlanmaya devam ediyor. Bu ilanlar içerisinde kamu kurumu olan belediyelere ait ilanlar da yer almakta olup ilanlarda 5 belediye bünyesinde istihdam edilmek üzere toplamda 20 personel alımı gerçekleştirilecektir. Farklı kadrolarda yapılacak olan alımlarda, ilgili belediyeler ve ilanlara son başvuru tarihleri şu şekilde ilan edilmiştir.

  • Çanakkale Bayramiç Belediyesi Per. Ltd. Şti. 13.09.2019
  • Niğde Hacıabdullah Belediyesi Personel Ltd.Şti. İşçi Alım İlanı 09.09.2019
  • Konya Ereğli Belediyesi Bolkar A.Ş. 09.09.2019
  • İstanbul Beşiktaş Belediyesi Personel Hizmetleri A.Ş. 11.09.2019
  • Afyonkarahisar Özburun Belediyesi Personel Ltd.Şti. 10.09.2019

Hangi Kadrolarda Alım Yapılacak?

Toplamda 20 personelin istihdam edileceği 6 belediye tarafından alım yapılacak kadrolar şu şekilde açıklanmıştır.Afyonkarahisar Özburun Belediyesi 1 kepçe operatörü, 1 şoför, 1 hizmetli, 1 büro işçisi alımı yapacaktır. İstanbul Beşiktaş Belediyesi tarafından 9 engelli büro işçisi alımı, Konya Ereğli Belediyesi Bolkar Belediyesi 1 bilgisayar mühendisi, Niğde Hacıabdullah Belediyesi 1 beden işçisi, 1 fatura ve hesap tahsilatçısı, 2 şoför, 1 büro memuru alımı yapacaktır. Çanakkale Bayramiç Belediyesi ise 1 büro işçisi alımı yapılacaktır.

Başvuru Şartları ve Şekli

İlgili ilanlara başvurmak isteyenler için başvuru şartları alımın yapılacağı kadrolara göre değişiklik göstermekle birlikte ilgili ilana ulaşmak ve başvuru yapmak için https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/ adresinden erişim sağlamak mümkündür.

YORUM EKLE