Türkiye Genelindeki Belediyelere 4 Bin Tl Maaş İle Yüzlerce Personel Alımı!

Türkiye İş Kurumu üzerinden yapılacak kurum dışı personel alım ilanlarında Türkiye genelindeki bir çok şehirde alımlar olacak. Bu alımlarda başvurular nasıl yapılacak. Hangi kadrolarda alımlar gerçekleştirilecek. İşte detaylar..

Türkiye Genelindeki Belediyelere 4 Bin Tl Maaş İle Yüzlerce Personel Alımı!

İstanbul, Konya Aydın, Hatay, Bursa, İzmir, Çanakkale, Muğla, Antalya, Kocaeli, Erzurum, Zonguldak, Tekirdağ, Ağrı, Eskişehir, Mersin ve pek çok şehir merkezinde ve ilçelerinde görevlendirilmek üzere binlerce personel alımı için İŞKUR üzerinden yeni ilanlar açıklandı. Türkiye İş Kurumu üzerinden yapılacak olan kurum dışı personel alım ilanlarında Türkiye genelindeki bir çok şehirde alımlar olacak. Bu alımlarda başvurular nasıl yapılacak? Hangi kadrolarda alımlar gerçekleştirilecek?

ANKARA İZMİR, İSTANBUL İÇLERİNDEKİ PERSONEL ALIMLARI;

TÜRKSAT uydu ve haberleşme işletmesine TÜBİTAK kurumuna Ankara Belediyesine bağlı Anfa işletmesine, Ankara Yepa işletmesine alımlar yapılacka. İstanbul Mateğ Eğitim firmasına, İstanbul Beyoğlu Firmasına ve TÜrkiye Emlakbank katılım Bankasına engelli alımı gerçekleştirilecek. İGDAŞ, MATAŞ istihdamlar sağlanacak. İzmir ilindeki alımlarda ise İzmir Tire Belediyesine, İzbelcom firmasına, Buca İmar Firmasına, izelman, İBB Grand Plaza, Çeştur, izenerji firmalarında çok sayıda, şoför, büro personeli, hizmetli, destek personeli, teknisyen, mühendis kadrolarında alımları devam ediyor. Tüm bu alımların listesi ve son başvuru tarihi;

GENEL ŞARTLAR;

Başvurularda istenilen genel şartlarda; Adayların T.C. vatandaşı olmaları, yaş şartında 18 yaşında olmaları, kadroların istediği sertifika şartlarını taşımaları gerekli olacaktır. Diğer yandan iş tecrübesi şartlarını taşımaları istenilmektedir.

TÜM İLANLAR BAŞVURU TARİHLERİ;

TÜM BELEDİYE PERSONEL ALIM İLANLARI

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE