Nevşehir Belediyesi 25 Personel Alımı İlanı 2019!

Nevşehir Belediyesi bünyesinde 25 kişilik boş pozisyonu ile farklı niteliklere sahip personeller alacağını ilan etti. hangi pozisyonlarda alım yapılacak? Şartlar ne ?

Nevşehir Belediyesi 25 Personel Alımı İlanı 2019!

Nevşehir Belediyesi personel alımı ilanı yayımladı. Bu yönde Nevşehir Belediyesi bünyesinde oluşan boş kadro sonrasında alım yapılacak boş pozisyonları belirleyerek İŞKUR Kurum Dışı kamu işçi alımı için form doldurarak İŞKUR a iletti ve söz konusu ilan İŞKUR üzerinde yayımlanarak başvuruları başladı. Bizde İşin Olsa ekibi olarak sizlere ilgili ilan hakkında detayları sizlerle paylaşacağız.

Nevşehir Belediyesi 25 kişilik boş kadro ile, 20 Beden İşçisi, 4 Vatandaş Danışmanı ve 1 Özel Güvenlik görevlisi alacağını ilan etti. Alımlar Daimi ve geçici niteliğinde yapılacak. Söz konusu Geçici niteliği sadece beden işçisi pozisyonu için geçerli olup adayların çalışma süresi 31 Ekim 2019 a kadar olduğu da ilanda belirtildi.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİYOR?

Yukarıdaki pozisyonlarda başvuru yapmak isteyen adaylar belirtilen bazı genel ve özel nitelikleri yerine getirmeleri gereklidir. Peki Nedir bu nitelikler?

Adaylardan aranan genel nitelikler, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak ve yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek gibi nitelikler aranacaktır.

Özel olarak ise, Beden işçisi için, park ve Bahçelerde görevini ve temizliğini yapmasına engel olabilecek bir durum olmamak,

Vatandaş Danışmanı için, 1 yıldır Nevşehir'de ikamet ediyor olmak, Diksiyonu çok iyi olmak, En az lise mezunu olmak, Bilgisayar sertifikası sahibi olmak,

Özel Güvenlik Görevlisi için ise, Bayan olmak, özel güvenlik sertifikasına sahip olmak ve 1 yıldır Nevşehir'de ikamet ediyor olmak gibi nitelikler aranır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına 18 Haziran 2019 tarihi itibari ile başlayabilir ve en geç 20 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir. başvurular istenen belgeler ile birlikte şahsen Nevşehir Belediyesine yapılacaktır. İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE