Kırıkkale Belediyesi Personel Eleman Alımları 2016

Kırıkkale Belediyesi personel alımları hakkında bilgi almak için ve başvurulara ulaşmak için haberin devamında verilen bilgileri inceleyiniz.

Kırıkkale Belediyesi Personel Eleman Alımları 2016
Kırıkkale Belediyesi Personel Eleman Alımları 2016

Coğrafi konumuyla beraber ülkemizde oldukça önemli bir noktada yer alan Kırıkkale, hiç olmadığı kadar modern bir görünümle bizleri karşılamaktadır. Bu derece gelişim göstermesi ise Kırıkkale Belediyesi’nin yaptığı projeler ve uyguladığı çalışma politikalarıyla mümkün olmuştur. Halktan kopmadan ortaklaşa gerçekleştirilen bu projelerle beraber şehir hem gelişmekte hem de birçok insana iş sahası sunmaktadır.

Kırıkkale’de yaşayan halkın büyük bir çoğunluğu kamu sektöründe çalışmaktadır. Geri kalan kesim ise özel sektörde ve ağırlıklı olarak da Kırıkkale Belediyesi’nin kurduğu şirketlerde çalışmaktadırlar. Şehre yapılan her yatırım ve projede gerçekleştirilen personel alımları ise yoğun bir şekilde yeni yılın ardından yapılmaktadır. Bundan dolayı 2016 yılının bu zamanlarında birçok personel alımı yine bu şirketler tarafından gerçekleştirilecektir. Kırıkkale Belediyesi’nin hazırladığı ve halkına içinde bulunduğumuz hafta tanıtmaya başladığı İki Yaka Projesi ise yüzlerce kişiye iş imkanı sunacak. Şehrin tren yolu ulaşımını aktif olarak kullanması, trafik sorununun ortadan kalkması ve akışın hızlandırılması adına yapılacak olan bu projeyle beraber tren yolu taşımacılığı yer altından yapılacak. Büyük bir alanda uzun süreli bir proje olmasından dolayı da oldukça hızlı çalışılması gerekmektedir. Halkı madur etmemek ve projeyi olduğunca çabuk bitirmek isteyen Kırıkkale Belediyesi personel alımları gerçekleştirecek.

Kırıkkale Belediyesi personel eleman alımları ile ilgili açıklamalar tüm ihalelerin tamamlanmasının ardından yapılacaktır. Ağırlıklı olarak şirketlere yapılacak olan bu personel eleman alımlarıyla beraber halkın beklediği iş sahası oluşturulmuş olacak. İşçi, şoför ve mühendis alımlarıyla başlayacak olan bu proje, bitme zamanına yaklaşıldığında peyzaj görevlileri alımlarıyla da devam edecektir. Ayrıca bu projenin bitiminin ardından yeşillendirme ve ağaç dikim işlemleri de yapılacaktır. Bunun için de Kırıkkale Belediyesi ilerleyen zamanlarda personel alım ilanları yayınlayacaktır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
orhan
orhan - 4 yıl Önce

tesisatçı alınacak mı

Yasin yücel
Yasin yücel - 4 yıl Önce

1999 2014 yılları arası kırıkkale belediyesi park ve bahceler müd.çalıştım eğer görev verilirse calışmak.isterim 05423616378 neler yaptığımı gösterebilirim

isa bulut
isa bulut - 4 yıl Önce

Kırıkkale belediyesinin kadrolu işçisi iken ekonomik kriz nedeniyle işimiz aşımiz elimizden alındı buna sebeb te fetocu Danıştay hakimi nin haksız kararı ile işsiz kaldık 1999 ve 2011 yılları arasında kadrolu işçisi iken ekonomik kriz diye basit bir sebeb ten şimdide fetocu hakimin 2013 yılında verdiği daha doğrusu inceleme dahi yapmadan haksız yere karar vermesi bizim için çok üzücü oldu şimdi adalet tecelli ediyor inşAllah en kısa zamanda işimize ekmeğimize geri dönüş yapacağım mağdur olan kadrolu belediye işçileri 19 kişi

Hanife uysal
Hanife uysal - 4 yıl Önce

Merhaba Hanife uysal Çorum Sungurlu doğumluyum anadolu Üniversitesi AÖF sosyoloji okuyorum yardimci olunduğu takdirde calisabilirim