Kastamonu Cide Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

Kastamonu Cide Belediyesi yapılan duyuruya göre sözleşmeli olarak tam zamanlı çalışacak personel alacak. Alım şartları için haberimizi inceleyiniz.

Kastamonu Cide Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı
Kastamonu Cide Belediyesi 12 Aralık 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki memur personel ihtiyacını gidermek adına 1 adet Tam Zamanlı çalışacak Sözleşmeli teknik personel alımı yapacak.Alınacak aday Mimarlık alanında görev yapacak ve mimarlık fakültesi mezunu olması şartı aranacak. Ayrıca adaylara Giriş sözlü sınav şekli uygulanmak üzere Sınav 27 Aralık 2016 tarihinde saat 14:00'da Belediye meclis salonunda gerçekleştirelicek. Aranan diğer şartlar şöyledir;

GENEL ŞARTLAR:
  • 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki belirtilmiş olan şartları taşıyan adaylar,
  • Üniversitelerin Mimarlık Fakültesi mezunu olan adaylar,
  • Görevini yapmasına herhangi bir engeli bulunmayan adaylar,
  • Herhangi bir suçu bulunmayan adaylar,
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan veya yaşlı aylığı almıyor olan adaylar,

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, 12 Aralık 2016 tarihi ile 26 Aralık 2016 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular son başvuru tarihi saat 16:30 a kadar Cide Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Diğer başvurular kabul edilmeyecektir İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE