İstanbul Kadıköy Belediyesi KPSS Şartı Olmadan Personel Alımı Yapıyor!

İstanbul Kadıköy Belediyesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak için KPSS şartı olmadan sözleşmeli olarak personel alımı yapacağını duyurdu. İşte alım kadrosu ve başvuru şartları.

İstanbul Kadıköy Belediyesi KPSS Şartı Olmadan Personel Alımı Yapıyor!

Devlet Personel Başkanlığı üzerinde 14 Ağustos 2018 tarihli yayımlanmış olan ilana göre İstanbul Kadıköy Belediyesi bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için 5993 Sayılı Belediye Kanunun 49. maddesi uyarınca kadro karşılığı tam zamanlı olan Sözleşmeli Tabip alımı yapacğaını belirtti. Buna göre İstanbul Kadıköy Belediyesi bünyesine Üniversitelerin tıp Fakültelerinden mezun olmuş 1 kişilik kadro ile Tabp alacak.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR:

Adaylardan, 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Üniversitelerin tıp fakültesinden mezun olmuş olmak, Herhangi bir başka kurumda sözleşmeli olarak çalışmıyor olmak ve Mecburi Hizmetini yapmış ve bunu belgelemek nitelikleri aranacak.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başlayabilir ve en geç 17 Ağustos 2018 tarihine kadar saat 16:30 a kadar başvurularını İstanbul Kadıköy Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen başvuru yapmaları gerekmetedir. Başvuru sonrasında ise adaylara 28 Ağustos 2018 tarihinde Mülakat yaplacaktır. İlan hakkında detaylı bilgi almak için ve ilanın tam metnine ulaşmak için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2018, 20:34

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Efekan
Efekan - 2 yıl Önce

Gidince de internetten CV nizi mail olarak gönderin diyorlar ondan sonra ne arayan ne soran var. İşte içeriden dayımız yok ki girelim.