Horasan Belediye Başkanlığı 5 Daimi Kamu Personeli Alıyor!

Erzurum Horasan Belediye Başkanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 5 daimi kamu personeli alımı yapıyor. Son başvuru 17 Mayıs olarak biliniyor.

Horasan Belediye Başkanlığı 5 Daimi Kamu Personeli Alıyor!
Ülkemizde faaliyetlerini sürdüren belediye başkanlıkları açık pozisyonlar için kamu personeli alımları gerçekleştirmeye devam ediyor. Belediye başkanlıkları ilanlarını İŞKUR ya da Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile duyurmaktadır.

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilan ile geçtiğimiz günlerde Erzurum Horasan Belediye Başkanlığının kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 5 daimi kamu personeli alımı yapacağı öğrenildi. Peki hangi pozisyonlar için Erzurum Horasan Belediye Başkanlığı personel alımı yapacak ve detaylar nedir?

DETAYLAR

Alım Yapacak Belediye: Erzurum Horasan Belediye Başkanlığı
Alınacak Personel Sayısı: 5 Daimi
Alınacak Pozisyon: Güvenlik Görevlisi (Silahlı)
Son Başvuru: 17 Mayıs
Mezuniyet: Lise

ARANAN ŞARTLAR


Erzurum Horasan Belediye Başkanlığı daimi 5 silahlı güvenlik görevlisi alımı yapıyor. Peki kimler başvuru yapabilir.
Silahlı Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartına sahip olmak
5 yıl deneyimli olmak
Yukarıda belirtilmiş olan şartlar Erzurum Horasan Belediye Başkanlığı tarafından aranmaktadır. Peki adaylar nasıl başvuru yapabilir.

BAŞVURULAR

Erzurum Horasan Belediye Başkanlığı 5 daimi güvenlik görevlisi alımı yapıyor. Peki başvurular nasıl yapılıyor. Buna göre adayların İŞKUR müracaat merkezlerinden ya da aşağıda ki link aracılığı ile 17 Mayıs 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Adayın başvuru yapabilmek için lise mezunu olması gerekiyor.

https://goo.gl/jXzhLF
TÜM GÜVENLİK GÖREVLİSİ İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE