Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Estram İşletmesi 65 Şoför Alımı Yapacak

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 65 adet şoför alımı yapacağını duyurdu.Alım koşulları ve başvuru şartları hakkında geniş bilgileri haberimizden öğrenebilirsiniz.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Estram İşletmesi 65 Şoför Alımı Yapacak

İŞKUR üzerinden yayınlanan yeni ilanlarda Eskişehir Belediyesi’ne bağlı Estram Hafif Raylı Sistemler Ulaşım A.Ş. tarafından 65 şoför alımı yapılacağı duyuruldu. Toplamda 65 personel istihdam edilecek olup özellikle ilanlarda adaylardan farklı başvuru şartlarını sağlanması istenmektedir. Şoför kadrolarına yapılacak olan alımları için ilgili ilanda yer alan başvuru şartları ve diğer detaylar ise haberin devamında yer almaktadır.

Başvuru Şartları

İlgili belediyenin şoför alımı ilanında adayların sağlaması gereken şartlar arasında Türk vatandaş olmak, erkek olmak, en az ilkokul mezunu olmak, eski sistemde E sınıfı, yeni sistemde ise D sınıfı ehliyete sahip olmak, SRC2 ve SRC4 belgelerine sahip olmak, Psikoteknik belgesine sahip olmak, görevini yerine getirmeye herhangi bir engeli olmamak, devlet hastanelerinden alınacak toplu taşıma şoförü olabilir raporu almaya hak kazanan heyet raporu almak ayrıca adayların 24.08.2018 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanan 2018/11608 kanun gereğinde madde 4’te yer alan nitelikleri taşıması gerekmektedir.

Başvuru Şekli

İlgili şoför alımında adayların başvuru şartlarını sağlaması gerekmekte olup başvuru için ilanda yer alan başvuru belgeleri ile birlikte ilgili kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvuru yapacak adayların çalışma yeri de Eskişehir olarak belirtilmiş olup adaylardan en az 1 yıl deneyim şartı da aranmaktadır. Başvuru belgelerine ulaşmak ve daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet bulut
Ahmet bulut - 11 ay Önce

Eskişehir büyük şehir belediyesi ne şoför alımı için başvuruda bulunmak istiyorum daha önce istanbul büyük şehir belediyesinde 4 yıl çalıştım