Çilimli Belediyesi En Az İlköğretim Mezunu İşçi Alım İlanı Yayımladı!

Belediyeler personel alımlarına devam ederken Son Dakika, Çilimli Belediyesi geçici işçi alım ilanı yayımladı! Başvuru şartları diğer bilgiler şöyledir.

Çilimli Belediyesi En Az İlköğretim Mezunu İşçi Alım İlanı Yayımladı!

Devlet Personel Başkanlığının 08 Haziran 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre, Çilimli Belediyesi bünyesinde bulunan işçi personel eksikliği için farklı pozisyonlarda toplamda 13 İşçi alımı yapacak. Alınacak işçiler geçici olarak Mevsimlik şeklinde çalışacaktır. Alınacak adaylar Çilimli Belediyesinde 5 ay 29 günü aşmayacak üzere çalışacaktır.

ALIM YAPILACAK KADROLAR:

Çilimli Belediyesi 13 kişilik boş kadro ile, 7 kişi Kanal ve Izgara İşçisi pozisyonunda ve 6 Kişi Kalıp Bağlama ve Ayar işçisi pozisyonunda görev alacaktır.

ALIM ŞARTLARI NELERDİR;

Çilimli Belediyesi bünyesine alımını yapacak olduğu 13 kişilik boş pozisyon için adaylardan, En az ilköğretim mezunu veya üstü mezun olmak, iş kanununa göre çalışma vasıflarına sahip olmak, Düzce Çilimli ilçesi sınırları içerisinde ikamet etmek, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak şartları aranacaktır. 

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, en geç 23 Haziran 2017 tarihne kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular kura şeklinde Çilimli Belediyesi Başkanlığında yapılacaktır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE