Çanakkale Ezine Belediyesi Mimar ve Mühendis Alıyor

Çanakkale Ezine belediyesi belediye bünyesinde çalışmak üzere mimar ve mühendis alınacağını duyurdu.Başvuru koşullarının neler olduğunu ve nereden başvuruda bulunabilineceğini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Çanakkale Ezine Belediyesi Mimar ve Mühendis Alıyor

Son başvuru tarihi Mayıs ayı sonu olan ilanda Çanakkale Ezine Belediyesi harita mühendisi, inşaat mühendisi, çevre mühendisi ve mimar alımı gerçekleştirilecektir. Daimi olarak alım yapılacak kadrolara toplamda 4 kişi istihdam edilecektir. Başvurular belediyenin yetkili eposta hesabına yapılacak olup başvurularda adayların özgeçmişlerini göndererek yapması istenmektedir. 31 Mayıs 2019 tarihi ile son bulacak olan başvurularda adayların kadroya ilişkin şartları sağlaması gerekiyor. Bu şartlar işe şu şekilde belirtilmiş.

İnşaat mühendisi kadrosu için; üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olma ve uluslararası projelerde tecrübe sahibi olması ile büyük ölçekli projelerde deneyimli olmaları gerekmektedir.

Çevre mühendisi kadrosuna alımlarda adayların çevre mühendisliğinden mezun olması, çevre mevzuatı ve uygulamalarına hakim ve su arıtma sistemlerinde tecrübesi olması isteniyor. Adaylar atık ve çevre birimlerinde görevlendirilecektir.

Harita mühendisi alımında ise adayların ilgili üniversite bölümlerinden mezun olması ve 5 yıl deneyime sahip olması ile çoklu verilerden bilgi sentezlemesi yapabilmesi şartı istenmektedir.

Mimar alımında ise üniversitelerin mimarlık bölümünden mezunu olması, 5 yıl deneyime sahip olması ve planlama ve sözleşme konularında deneyimli, Autocad, 3D Max ve MS Office programlarına hakim olması istenmektedir.

Kadrolara başvuru yapmak isteyen adayların ezinepersonelhizmetleri@gmail.com eposta adresine özgeçmişlerini ulaştırmaları gerekmektedir. Ayrıca başvuru için adaylardan istenen belgeler içerisinde dilekçe, kimlik fotokopisi, adli sicil kaydı, nüfus kayıt örneği, ayrıntılı özgeçmiş.

İlgili ilana ulaşmak için: https://docdro.id/dpdemN9

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE