Bursa Büyükşehir Belediyesi Personel Eleman Alımları 2016

Bursa Büyükşehir Belediyesi personel alımı gerçekleştiriyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi bünyesinin çalışan ihtiyacını karşılamak üzere farklı pozisyonlarda ve niteliklerde personel alacak. Sizde ayrıntılar için haberimizin devamını inceleyiniz.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Personel Eleman Alımları 2016

Geçmişin izlerine günümüze olduğu gibi taşıyan Bursa, tarihi yönlerinin yanı sıra modern görüntüsüyle de insanları büyümeye devam ediyor. Gelişen ve her geçen gün kalabalıklaşan Bursa’nın bu denli bir görüntüye sahip olmasında ise Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleri oldukça önemli yer tutuyor. Bu hizmetler ise Bursa halkı belediyesinin ortak çalışmalarıyla mümkün olmaktadır.

Yıllardan beri sürekli gelişen bir görüntü sergileyen Bursa’da bu denli hizmetlerin olması, hem halkı oldukça mutlu ediyor, hem de işsiz olarak sıkıntı çeken bireylere iş imkanı doğmuş oluyor. Çünkü belirli sayıda olan Bursa Büyükşehir Belediyesi kadrosu, projelerini devamlı bir şekilde yapmak ve en hızlı şekilde bitirmek için dönem dönem personel alımlarına gitmekte ve kadrosunu güçlendirmektedir. Gerçekleştirdiği alımlarda ise kimi zaman sözleşmeli kimi zaman ise kadrolu personel alımı olmaktadır. Bu alımların sayıları ve ne zaman gerçekleşecekleri ise Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin bünyesinde yer alan Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından kamuoyuna duyurulacaktır ve bu duyurular resmi gazete ya da internet sitesi üzerinden olacaktır.

Bursa Büyükşehir Belediyesi personel eleman alımları 2016 yılında ise sayısını artırarak devam edecektir. Geçmiş dönemlere oranla, hizmet sektörüne ayrılan ödeneklerin fazla olması da bu alımların sayısının fazla olacağının bir göstergesidir. Yapılması planlanan alımlarda ise yine kadrolu ve sözleşmeli kişileri göreceğiz. Alımların gerçekleşeceği pozisyonlar ise operatör, inşaat ustası, sıvacı, makine operatörü, şoför ve zabıta alımlarıdır. Gerçekleşecek olan personel alımları ise yapılacak olan pozisyona göre farklı şartlar altında gerçekleşecek. Bu şartların en önemlisi ise kadrolu alımlarda aranan KPSS puan şartıdır. Eğer böyle bir şart yer alan pozisyonda iş başvurusu yapacaksanız öncelikli olarak KPSS sınavına girmiş ve geçerli bir not almış olmanız gerekmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kadir dinç
Kadir dinç - 4 yıl Önce

Sofor olarak başvuru yapmak istedim E sınıfı ehliyet ve SRC 2/4 mevcut lityum.1979@hotmail.com

emre kahraman
emre kahraman - 4 yıl Önce

personel olarak baş vurdum ed sınıfı ehliyetim var gemlikte ikamet ediyorum beldiyede herhangi bölümünde çalışa bilirim 05305527784

Ahmet
Ahmet - 4 yıl Önce

Nerden başvuru yapcaz

Kenan bilici
Kenan bilici - 4 yıl Önce

Belediyeye başvurdum bursanın tüm ilçelerinde çalışabilirim yas 30....05377079403

Aynur  Tapı
Aynur Tapı - 4 yıl Önce

Harita kadastro bölümü mezunuyum nasıl başvuru yapabilirim

Aynur  Tapı
Aynur Tapı - 4 yıl Önce

Harita kadastro bölümü mezunuyum nasıl başvuru yapabilirim

Talip özgür
Talip özgür - 4 yıl Önce

Agir vasita şoförüm.is ariyorum

Fatih Çelik
Fatih Çelik - 4 yıl Önce

Calışma ekonomisi lisans mezunuyum aynı zamanda uzaktan eğitim yüksek lisans ile egitmime devam etmekteyim ilgii pozisyonlarda görev almak istiyorum.