Şalpazarı Belediyesi Kadın Erkek Tekniker Alımı İlanı Yayımladı

Şalpazarı Belediyesi bünyesindeki eksikliği gidermek için Ön Lisans mezunu Tekniker alımı yapacak. KPSS Puanı ile yapılacak ilanın detayları haberimizde.

Şalpazarı Belediyesi Kadın Erkek Tekniker Alımı İlanı Yayımladı

Belediyeler Personel Alımı ilanlarını yayımlamaya devam ediyor. Bugün yayımlanmış olan ilana göre Trabzon Şalpazarı Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere tekniker kadrosunda alım yapılacak. Bu kapsamda Şalpazarı Belediyesi 5393 Sayılı Belediye Kanunun 49. maddesi gereğince kadro karşılığı Teknik hizmetler sınıfında 1 kişilik boş kadro ile sözleşmeli Tekniker alımı yapılacak. İlan detayları şöyledir:

Kadro Bilgisi:

BAŞVURU ŞARTLARI:

Şalpazarı Belediyesi bünyesine alımını yapacağı Tekniker kadrosu için adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Bu yönde adaylardan özel olarak ise,

  • 2020 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Ön Lisans seviyesinde KPSSp93 puan türünden en az 70 puan almış olmak,
  • Meslek Yüksek Okullarının İnşaat Bölümlerinden mezun olmak,
  • Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak,
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak,
  • Son başvuru tarihi itibari ile 30 yaşından büyük olmamak,

BAŞVURULAR:

Belediyenin Tekniker alımı başvuruları 23 Mart 2021 tarihi ile başvurular başlayacak olup en geç 26 Mart 2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylar başvurularını sadece Şalpazarı Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir. İlan hakkında detaylı blgi almak için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE