Mersin Büyükşehir Belediyesi 73 Personel Alımı! Lise Mezunu KPSS siz

Mersin Büyükşehir Belediyesi personel alımı için ilan yayımladı. Farklı kadrolarda 73 personel alımları mutfak alanında yapılacak. Belediye personel alımı şartları haberde.

Mersin Büyükşehir Belediyesi 73 Personel Alımı! Lise Mezunu KPSS siz

Büyükşehir Belediyesi İŞKUR üzerinde personel alımı ilanı yayımladı. Farklı kadrolarda olmak üzere 73 personel alımı yapacağını açıklayan Mersin Büyükşehir Belediyesi en az lise mezunu adaylardan başvuru kabul edecek. Bu kapsamda alım yapılacak kadrolar ve başvuru şartlarını sizlere aktarıyoruz.

Hangi Kontenjanlarda Personel Alımı Yapılacak?

  • 1 Saha Koordinatörü,
  • 30 Komi,
  • 20 Garson ( Servis Elemanı ),
  • 3 Restoran Yönetici Yardımcısı,
  • 3 Restoran Yöneticisi,

1 Düğün Düzenleyicisi,

  • 5 Aşçı,
  • 10 Aşçı Yardımcısı,

Kimler Başvuruda Bulunabilecek?

Mersin Büyükşehir Belediyesi 73 personel alımına başvuru için genel olarak, En az Lise veya Ön Lisans mezunu olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Deneyimli olmak, Ekip çalışmasına yatkın olmak, İletişim gücü yüksek olmak gibi nitelikler aranacaktır.

Ayrıca yayımlanan ilana bakıldığında adaylardan KPSS Şartı aranmamaktadır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Mersin Büyükşehir Belediyesi 73 personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi olan 17 mart 2022 tarihi ile başladı. En geç 25 Nisan 2022 tarihine kadar yapılacak başvurular kabul edilecektir. Başvuru şartlarını sağlayan adaylar başvurularını hazırlayacakları CV ile birlikte [email protected] adresine gönderme ile yapılacaktır.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE