Mersin Büyükşehir Belediyesi 145 Personel Alım İlanı Yayımlandı! En Az İlkokul

Mersin Büyükşehir Belediyesi 145 Personel Alımı yapacak. Az önce yeni ilan yayımlandı. En az ilkokul mezunu personel alımı kadroları ve şartları haberimizde.

Mersin Büyükşehir Belediyesi 145 Personel Alım İlanı Yayımlandı! En Az İlkokul

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan Personel Alımı ilanına göre Mersin Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda işçi personel alımı yapacak. Yayımlanmış olan ilana göre toplamda 145 kişilik boş kadro ile Personel Alımı yapılacak olup başvuru süreci ve adaylardan aranan şartlar haberimizde.

Alım Yapılacak Personel Kadroları Nelerdir?

Mersin Büyükşehir Belediyesi 145 kişilik boş kadro ile 125 Plaj Görevlisi Alımı ve 20 Can Kurtaran Alımı yapılacak. Alımlar geçici süreli yapılacak olup çalışma süresi 01 Haziran 2021 tarihi ile 30 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılacak.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Söz konusu Mersin Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanı için adaylardan genel olarak,

  • En az ilkokul mezunu olmak,
  • Sorumluluk Bilinci Yüksek olmak,
  • Ekip Çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olmak,
  • İletişim gücü yüksek ve üretken olmak,
  • Alım yapılacak kadrolar için deneyimli olmak gereklidir. Ayrıca Can Kurtaran pozisyonu için ( En az Gümüş Madalyası - Belgesi olan ),

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Mersin Büyükşehir Belediyesi Personel alımı başvuruları 18 Mayıs 2021 tarihi ile başlayacak olup en geç 28 Mayıs 2021 tarihine kadar yapılmış olması gereklidir. İlana başvurular sadece Çankaya Mahallesi İstiklal Caddesi No:65 / 51 Kat:4 Akdeniz Mersin adresine yapılacaktır.

İLANIN DETAYLARI:

YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim halil ölmez
İbrahim halil ölmez - 1 yıl Önce

Merhaba 1 seneden fazla düzgün isim yok operatör ehliyetim kamyon tır sercem hepsi var kaç senedir büyükşehir Toroslar mesai hepsine sıvı verdim acil işe ihtiyaçlar bana git iyi biyerden adam bul denildi evliyim iki çocuğum var evim kira nere basvuracam bilmiyorum bu pandemi döneminde iyice kotu olduk is icin yardimci olabilirsiniz iyi olur