Mersin Büyükşehir Belediyesi 118 Şoför Alımı Yapacak! Şartlar Nedir?

Mersin Büyükşehir Belediyesi personel alımı için ilan yayımladı. 118 kişilik kadro ile Şoför alımı yapılacak. En az İlkokul mezunu başvuru yapabilir.

Mersin Büyükşehir Belediyesi 118 Şoför Alımı Yapacak! Şartlar Nedir?

Mersin Büyükşehir Belediyesi Personel alımı ilanı yayımlandı. İŞKUR Kurum dışı ilanlarında yer alan duyuruya göre Mersin Büyükşehir Belediyesi 118 kişilik kadro ile Şoför alımı gerçekleştirilecek. Geçici süreli yani mevsimlik personel alımı gerçekleştirilecek olup başvuru süreci başlamıştır. Peki kimler başvuru yapabilecek? nasıl ve ne zaman başvuru yapılacak? Detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Kadro Bilgisi Nedir?

Alım Yapılacak Kurum: mersin. Büyükşehir Belediyesi İmar İnşaat Elektrik Üretim Özel Güvenlik Hizmetleri ve Ticaret sanayi.

Meslek Adı: İlaç Uygulayıcı Şoför

Açık İş Sayısı: 118

Deneyim Süresi: 2 yıl deneyim

Niteliği: Mevsimlik

Başvuru Şartları Nelerdir?

Büyükşehir Belediyesi adaylardan genel olarak bazı nitelikler aranacak. Bu kapsamda " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 45 yaşını aşmamış olmak, En az İlkokul mezunu olmak, En az B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, En az SRC 2 ve Psikoteknik Belgesine sahip olmak, Mersin il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, kamu haklarından mahrum olmamak" şartları aranacaktır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Büyükşehir Belediyesinin personel alımına başvuru süreci ilanın yayım tarihi itibari ile başlamıştır. Bu yönde başvuruları 11 - 13 Nisan 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar hazırlayacakları CV yi [email protected] mail adresine göndermeleri gerekmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet kara
Mehmet kara - 2 yıl Önce

118sofor alımı

Abdullah tunç
Abdullah tunç - 2 yıl Önce

Silindir operetoru

Muhammed Topal
Muhammed Topal - 2 yıl Önce

Her türlü aracı kullanırım, yaşım tutmuyor

Mustafa Arigboğa
Mustafa Arigboğa - 2 yıl Önce

Dayı sı olanı işe alyorlar pekii tanıdık yoksaa ne yapalım seçim zamanndaa görüşürüz Dayı yoksa iş yok ben 5 seneden beri basvuru yaptım ama daşşaklı tanıdık yok diyee işszm güvenlik sertifika var şoförlük vsyr adaleti bozuk düzene sessiz kalan dilsiz şeytandır

DENİZ KIŞ
DENİZ KIŞ - 2 yıl Önce

B Eliyetim var ŞOFÖRLÜK deyimde Şu anda işsizim iş arıyorum tlf 0533375 9628

ahmet üzer
ahmet üzer - 2 yıl Önce

tekne marangozluku aktif olarak e ehliyeti kulanılıyor

Ahmet Yücel
Ahmet Yücel - 2 yıl Önce

D G ehliyetim var şuan boştayım acil ise ihtiyacım var

Ahmet Altun
Ahmet Altun - 2 yıl Önce

118 şöfor alımı