Manisa Akhisar Belediyesi 37 İşçi Personel Alımı Yapıyor!

Manisa Akhisar Belediyesi işçi personel alımı ilanı yayımlandı. İŞKUR aracılığı yayımlanan ilana göre 37 kişi alınacak. Şartlar ve detaylar haberde.

Manisa Akhisar Belediyesi 37 İşçi Personel Alımı Yapıyor!

Manisa Akhisar Belediyesi işçi alımı yapacak. İŞKUR üzerinde yayımlanan ilana göre Manisa Akhisar Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 37 kişilik boş kadro ile İşçi Personel alımı yapılacak. Başvuru süreci başladı ve adaylardan herhangi bir mezuniyet şartı aranmıyor.

Kadro Bilgisi Nedir?

Manisa Akhisar Belediyesi bünyesine 37 kişilik kadro ile Beden İşçisi alımı yapılacağı bildirdil. Çalışma şekli Sürekli olacak. Çalışma saatleri, 4857 iş Kanuna göre İşveren tarafından belirlenecek saatlerdir. Çalışma adresi ise Akhisar Mücavir Alanı içerisinde İş Verenin gösreceği yerde görev yapılacaktır.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • 18 yaşını tamamlamış olmak, 
  • Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak,
  • Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak,
  • Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak,

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Manisa Akhisar Belediyesi Beden işçisi alımı için başvurular Bugün itibari ile başladı. Adaylara başvuru için 1 günlük süre verilmiş olup en geç 23 Aralık 2020 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir. Adaylar başvurularını Akhisar Belediyesi Personel Anonim Şirketine gerçekleştirmeleri gereklidir.

YORUM EKLE