Konya Büyükşehir Belediyesi KPSS siz 86 Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

Konya Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanı yayımlandı. Farklı ilçelerde olmak üzere 86 Personel alınacak. Em az ilköğretim mezunu personel alınacak.

Konya Büyükşehir Belediyesi KPSS siz 86 Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

Konya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ilanı yayımladı. İŞKUR üzerinde Kurum Dışı olarak yayımlanan ilan ile Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere " Konya Sanat Kültür ve Spor Faaliyetleri A.Ş. " biriminde görevlendireceği 86 Personel Alımı yapılacak. Söz konusu yayımlanan ilana göre alımlar 3 farklı kadroda gerçekleştirilecek olup başvuru süreci başlamıştır. Peki kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman yapılacak? Tüm detayları İşin Olsa ekibi olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

  • 35 Kurs Merkezi Halkla İlişkiler Elemanı,
  • 47 Temizlik Elemanı,
  • 4 Halkla ilişkiler Personeli,

İlçeye Göre Kadın Erkek Kontenjan Dağılımı:

Başvuru Şartları Nelerdir?

Büyükşehir Belediyesine bağlı olan şirkete personel alımı için adaylardan genel olarak " Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Diksiyonu düzgün ve hitabeti düzgün olmak, Vardiyalı ve dönüşümlü çalışmasına engel bir durumu olmamak, 35 yaşından büyük olmamak ve Alım yapılacak ilçede ikamet ediyor olmak " şartları aranacaktır.

Özel Başvuru Şartları Nelerdir?

Kurs Merkezi Halkla İlişkiler Elemanı Şartları: Microsoft Office programlarını kullanabilme, En az lisans mezunu olmak gereklidir.

Temizlik Elemanı Alımı Şartları: En az İlköğretim mezunu olmak, İşini yapmaya engel  bir sağlık problemi veya kronik hastalığı olmamak, Malzeme taşıma yük kaldırma vb. durumlara engel bir durumu olmamak gereklidir.

Halkla ilişkiler Personeli Alımı Şartları:  Tercihen B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, MS Office programlarını kullanabilme, Seyahat engel durumu olmamak, Rapor hazırlama ve genel büro desteği sağlama konularında tecrübe sahibi olmak şarttır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Büyükşehir Belediyesi şirketinin personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi ile başlamış olup en geç 14 Ekim 2022 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gereklidir. Başvurular sadece istenen belgeler ile birlikte aşağıdaki internet adresinden yapılacak.

BAŞVURU EKRANI: https://isbasvuru.konya.bel.tr

İLANIN DETAYLARI: https://media.iskur.gov.tr/61364/d-users-yeliz-gultekin-desktop-konya-sanat-kultur-a-s-14-10-2022-tarihli-kurum-disi-isci-alimi.pdf

YORUM EKLE
YORUMLAR
Elif naz
Elif naz - 1 yıl Önce

Kpss yok ama yaşı 40 yapsalar esnetilmesi lazım yaş sartinin

..
.. - 1 yıl Önce

Kardesim sinav yoktu sinav cikardilar konusu ne bilen yok.. bu nasil is?

Aslan
Aslan - 12 ay Önce

Buradan idareye sesleniyorum. Yaptığınız bu düzen birgün elinizde patlayacak. Sonucu belli olmayan sınavmı olur? O zaman benim aklıma bambaşka şeyler gelir. Elbet Allah ın adaleti birgun bu dunyada olmadı ahirette tecelli edecek. Zalimler için yaşasın cehennem.!

Mustafa kabakci
Mustafa kabakci - 1 yıl Önce

Neden kppssiz aliniyor o zaman kpss yi kaldirin adamlarini yerlestirecekler

Kr
Kr - 1 yıl Önce

Halkla ilişkiler elemanı bölümü için mülakat mesajı gelen oldu mu acaba

Heci baba
Heci baba - 1 yıl Önce

Sınava giren var mı

....
.... - 1 yıl Önce

Başvuru yapan yok mu

.....
..... - 1 yıl Önce

Başvuru yaptım ama açıklama yok henüz umut yok ama bakalım