Konya Büyükşehir Belediyesi 55 KPSS İle 200 Memur Alımı Başladı! İstenen Belgeler?

Konya Büyükşehir Belediyesi memur alımı başvurusu başladı. 200 İtfaiye Eri alımı için istenen belgeler ve başvuru detayları haberde.

Konya Büyükşehir Belediyesi 55 KPSS İle 200 Memur Alımı Başladı! İstenen Belgeler?

Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Eri Alımı yapacak. Geçtiğimiz günlerde yayımlanan memur alımı ilanı ile Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki eksikliği gidermek üzere 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere Belediye İtfaiye Eri yönetmeliği kapsamında memur alımı gerçekleştirilecek.

200 Memur Alımı Kontenjan Bilgisi Nedir?

Konya Büyükşehir Belediyesi farklı alanlarda istihdam edilmek üzere Ön Lisans Mezunu Memur Alımı yapacak. Başvurular Kadın Erkek adaylardan yapılacak olup kontenjan dağılımı şöyledir:

Başvurular Başladı!

Büyükşehir Belediyesinin memur alımı başvurusu az önce başladı. 19 Ağustos 2023 tarihi ile yapılan duyuru sonrası başvurular Bugün başladı En geç 4 gün içerisinde başvuruların yapılmış olması gereklidir. Başvurular sadece İstenen belgelerle gerçekleştirilecektir.

Başvuru Tarihleri: 25 - 29 Eylül 2023

Başvuru Şekli: Başvurular Şahsen Yapılacak.

Başvuru Adresi: Konya Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığına (Konevi Mah. Millet Cad. No:14 Konya Büyükşehir Belediyesi Konevi Ek Hizmet Binası Meram/KONYA)

Başvuruların Geçersiz Sayılacak Nedenleri:  Posta ve mail yolu ile veya eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular, Belediyemizce değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvuru İçin İstenen Belgeler Nedir?

1.Nüfus cüzdanı aslı veya Kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi,

2.Diploma veya Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri Belediyemizce tasdik edilebilir),

3.Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri Belediyemizce tasdik edilebilir),

4.Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri Belediyemizce tasdik edilebilir),

5.KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkodlu bilgisayar çıktısı,

6.Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,

7.Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,

8.2 adet fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak),

9.Hangi kadroya başvuru yaptığına ilişkin dilekçe, (Adaylar şartlarını sağladığı yalnızca bir kadroya başvuru yapacaktır.)

Başvuru formu eksiksiz doldurulmalıdır. Başvuru formunda aday, başvuracağı kadronun İlan Sıra No’sunu ilgili alana(23.Madde) mutlaka belirtmelidir.

Başvuru Formları Yayımlandı!

Askerlik Beyan Formu indirmek için tıklayınız. (6 Nolu belge)

Sağlık Durumu Beyan Formu indirmek için tıklayınız. (7 Nolu belge)

Başvuru Formu indirmek için tıklayınız. (9 Nolu belge)

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Konya Büyükşehir Belediyesi Memur alımları için genel olarak 657 Sayıl ıDevlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Ayrıca yukarıda gördüğünüz eğitim nitelikleri ve 2022 yılında yapılan KPSS'den P93 puan türünden en az 55 puan almış olmak şartı aranacaktır.

TÜM BAŞVURU ŞARTLARI VE İLANIN TAM METNİ BURADA

BAŞVURU YAPACAK ADAYLAR İNSTAGRAMDA BULUŞTU! SENDE KATIL BİLGİ ALIŞVERİŞİ YAP

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

SONUÇLARDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİR

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

YORUM EKLE