Konya Büyükşehir Belediyesi 200 İtfaiye Eri Alımı Sonuçları ve Taban KPSS Puanı Açıklandı!

Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Eri alımı başvurusu sona eriyor. Ön Lisans mezunu adaylarda 200 Memur Alımı Son Başvur uDetayları haberde.

Konya Büyükşehir Belediyesi 200 İtfaiye Eri Alımı Sonuçları ve Taban KPSS Puanı Açıklandı!

Konya Büyükşehir Belediyesi Memur alımı yapacak. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan Belediye Memur Alımı ilanına göre Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Belediye İtfaiye Ere Yönetmeliği kapsamında 200 Memur Alımı gerçekleştirilecektir. Söz konusu ilan için başvurularda sona geldik. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar haberin devamını inceleyiniz.

200 İtfaiye Eri Alımı Yapılıyor!

Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Ön Lisans mezunu adaylar içerisinden 200 kişilik boş kadro ile İtfaiye Eri alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru Sonuçları Açıklandı!

Başvuru yapmış olan İtfaiye eri adayları alımı için sonuçlar az önce Beledye tarafından açıklandı. Adaylar aşaıdai listeye göre sonuçlarını sorgulayablirler. Ayrıca Sınav giriş belgesi almak için ise Elektronik ortamda sorgulamanız gereklidir.

Sözlü ve Uygulamalı sınava girmeye hak kazanan aday listesi için tıklayınız.

Sınav Giriş Belgesi almak için tıklayınız.

Sınav İçin İstenen Zorunlu Belgeler:

  1. Kimlik Belgesi
  2. Sürücü Belgesi
  3. Sınav Giriş Belgesi

Sözlü ve Uygulamalı Sınav aynı gün gerçekleştirileceğinden adaylar; uygulamalı sınava uygun kıyafet ile gelmeleri gerekmektedir.

Başvuru Değerlendirmesi Nasıl Yapılacak?

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Eri alımı için başvurular sadece KPSS Puanı ile yapılmakta olup değerlendirmelerde KPSS Puanına göre gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda En yüksek KPSS Puanından başlamak üzere en Düşük KPSS Puanına göre değerlendirme yapılacaktır.

Başvuru Sonuçları ne Zaman Açıklanacak?

Sınava girmeye hak kazanan adaylar KPSS puanları ile 13/10/2023 tarihinde Belediyemiz web sayfası //www.konya.bel.tr adresinde ilan edilecek olup, adaylar sınav giriş belgelerine bu adres üzerinden erişebilecektir.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2023, 07:46
YORUM EKLE