Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Personel Alım İlanı! KPSS 60 Puan İle

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi 3 kişilik boşluk ile Personel alacak. Adaylardan KPSS'den en az 60 puan almış olmak şartı aranıyor. İşte detaylar.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Personel Alım İlanı! KPSS 60 Puan İle

Devlet Personel Başkanlığı tarafından 27 mayıs 2019 tarihli yayımlanmış olan ilana göre Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere 3 kişilik boş kadro ile Sürekli/ Daimi statüde işçi personel alımı yapacağını ilan etti. Söz konusu ilana başvuru yapacak adayların bazı belirtilen nitelikleri yerine getirmeleri gerekmektedir. 

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi alımını yapacağı personel adaylarından, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmeki Son başvuru tarihi itibari ile süresi geçmemiş olan Kamu Perosneli Seçme Sınavından KPSSP 3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, Yurtiçi veya yurtdışı seyehat engeli bulunmamak, En az dört yıllık eğitim veren üniversitelerin Basın, Yayın ve Televizyon bölümlerinden mezun olmak, Yabancı Dİl Sınavından İngilizce dilinden en az 60 puan almış olmak ve tercine alaında tecrübe sahibi olmak gibi nitelikler aranacaktırç

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar, başvurulrına 27 Mayıs 2019 tarihinde başlamış olup en geç 31 Mayıs 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular Türkiye İş Kurumu İş Şube Müdürlüğüne veya Şahsen İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Değerlendirmeler adayların KPSS puan sırasına göre yapılarak.

Başvurularını İŞKUR üzerinden yapan ve sıralamay giren adaylara Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından Yazılı ve/veya Söslü sınav yapılacaktır. İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için aşağıdakş bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanın Tam Metni

YORUM EKLE