İstanbul Şile Belediyesi 24 Çöpçü, İşçi, Şoför ve Büro Memuru Alımı

Belediyelere işçi alımları devam ediyor. Az önce yayımlanan ilana göre Şile Belediyesi farklı kadrolarda işçi personel alımı yapacağını bildirdi.

İstanbul Şile Belediyesi 24 Çöpçü, İşçi, Şoför ve Büro Memuru Alımı

Az Önce İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan Belediye Personel Alımı ilanına göre İstanbul Şile Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda Personel alımı yapacak. Alımlar için çok fazla şart talep edilmemektedir.Peki hangi kadrolarda personel alımı yapılacak?

ALIM YAPILACAK KADROLAR:

  • 6 Çöpçü,
  • 6 Beden İşçisi,
  • 6 Büro Memuru,
  • 6 Şoför,

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Belediye personel alımı için adaylardan çok fazla nitelik talep edilmiyor. Bu kapsamda adaylardan Sağlık açısından görevini yapmasına engel problemi olmamak, Türkiye CUmhuriyeti vatandaşı olmak, İstanbul Şile İlçe Sınırları içerisinde İkamet Ediyor Olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURULARA DİKKAT!

Şile Belediyesi İşçi Personel alımları için adaylar başvurularını sadece tek gün yapacak. Buna göre adaylar T.C. Kimlik FOtokopisi, Adli Sicil Kaydı, Nüfus Kaydı Örneği ve Sağlık Raporu ile 12 Temmuz 2021 tarihinde başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir.

İLANIN DETAYLARI: https://media.iskur.gov.tr/47073/istanbul-sile-belediyesi-per-a-s-12-07-2021.pdf

YORUM EKLE
YORUMLAR
YUSUF
YUSUF - 1 yıl Önce

UTKU