İBB 100 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapıyor! - Kadın / Erkek - Silahlı / Silahsız

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ( İBB ) Güvenlik Görevlisi alacak. İSTGÜVEN 100 Güvenlik Görevlisi alımı şartları ve İŞKUR detayları haberde.

İBB 100 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapıyor! - Kadın / Erkek - Silahlı / Silahsız

İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce gelen ilana göre İBB bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Güvenlik Görevlisi Alımı ilanı yayımlandı. Alımlar " İSTGÜVEN İstanbul Güvenlik A.Ş " birimine gerçekleştirilecektir. Başvuru yapacak adaylar başvurularını aşağıdaki bilgiler doğrultusunda gerçekleştirebilirler.

Kontenjan Bilgisi Nedir?

İBB bünyesine Toplamda 100 Güvenlik Görevlisi alımı gerçekleştirecek. Daimi süreli çalışma imkanı ile günlük 7.5 Saat ve 3 Vardiya şeklinde görev verilecektir.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Söz konusu ilana başvurular Erkek veya Kadın adaylardan yapılacak. Ayrıca Silahlı veya Silahsız ÖGG kartı olması fark etmez. Alımlar Hem Silahlı ÖGG hem de Silahsız ÖGG olarak yapılacaktır.

Başvuru İçin Aranan Şartlar nedir?

5188 Sayılı özel Güvenlik Hizmetine dair kanunun 10. maddesindeki belirtilen şartlara haiz olmak, Valilik Onaylı Silahlı / Sİlahsız Özel Güvenlik kimlik katına sahip olmak, En az 1 Yıl deneyim sahibi olan Kadın Erkek adaylar başvuru yapacak.

Başvurular ne Zaman Yapılacak?

Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başvurularına başlayacak. Bu kapsamda en geç 6 gün içerisinde başvuru alınacak.

Başvuru Adresi: https://kariyer.ibb.istanbul/Genel_basvuru

Başvuru Tarihleri: 12 - 18 Ekim 2023

İLANIN DETAYLARI: 

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2023, 22:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat şahin
Murat şahin - 4 ay Önce

18 yıllık Güvenlik görevlisiyim 1 kere mülakata bile çağırmadılar. Her defasında başvurdum yine başvuru yapıcam ama umudum yok çünkü torpilim yok.

İclal Beşik
İclal Beşik - 4 ay Önce

Maalesef basvuru yapamıyorum.

Şehnaz ünlütürk
Şehnaz ünlütürk - 4 ay Önce

Neden yalan haber yapıyorsunuz adresi Google ye yazıyorum böyle sayfa yok diyor billeti knsırmyın

Maraba
Maraba - 4 ay Önce

Anca milleti kandırın 12 saat çalıştırın 2 vardiya sisteminde puantajlara da 11 saat girin hem milletin hakkını yeyin paralarını eksik yatırın çalın çırpın hemde ilanlarda 7.5 saat yazın. Haram zıkkım olsun çaldığınız emekler...

Ümit
Ümit - 3 ay Önce

24.07.2023 saat 14.00 ıst güven mulakatina girdim.mulakatta görüştüğüm insanlar işinin ehli çok naif insanlardı.tum soruları kendimce çok güzel cevapladım.tam kapıdan cikicaktim.kapi tarafındaki esmer hanımefendi eyt limisiniz dedi 2025 temmuzda emekliliğe hak kazandım dedim.hanfendi bana ibb yönetimi olarak kamu kurum ve kuruluşlarımızda eyt li ise alınmama kararı çıktı dedi. Ozel sektorde calismak istermisiniz bende hayir dedim.cunki ben issiz degilim zaten ozel sektorde 12 yildir silahli ozel guvenlik gorevlisi olarak calisiyorum.keske ilânlarınızda not olarak eyt li ler alınmayacaktır diye yazsanız.eyt liler nasıl bu baskanlik secim kazandirdiysa size bu kararı aldiranlara yerel seçimlerdeki kararınıda göreceksiniz.ve ben bu durumu ibb yönetim şemasindan en kafadaki 17 kisiye attim.kimse dönüş yapmadi. bir tek isper den banu saraçlar dönüş yaptı.cevap olarak hakkinizda hayırlısı olsun dedi.en azından cevap verdi.geri kalan 16 kişi bir banu hanım olamadı....

Haydar fil
Haydar fil - 4 ay Önce

Güvenlik

Vahdettin karataş
Vahdettin karataş - 4 ay Önce

Özel güvenlik görevlisi silahsız

Pakize
Pakize - 4 ay Önce

Nasil başvuru yapabilirim link e tıklıyorum ama herhangibir basvuru yapilmiyo bilen varsa söyleyebilirmi acaba