Gazipaşa Belediyesi Kadın Erkek Düz Memur Alım İlanı Yayımlandı!

Gazipaşa Belediyesi bünyesine düz memur alımı için ilan yayımladı. KPSS 60 puan ile memur alımı yapılacak. Lisans ve Ön Lisans memur alımı detayları şöyledir.

Gazipaşa Belediyesi Kadın Erkek Düz Memur Alım İlanı Yayımlandı!

Gazipaşa Belediyesi Alımları için  az önce yayımladığı ilan ile memur alımı yapacak. Yayımlanan ilana göre Gazipaşa Belediyesi  bünyesine farklı eğitim alanlarından olmak üzere ilk defa atanacaklara dair sınav ve atama yönetmeliği ile Kadın Erkek adaylar arasından 10 kişilik kadro ile düz memur alımı yapacağını bildirdi. Ayrıca alımlar KPSS 60 Puan İle Memur alımı olacak olup Lisans ve Ön Lisans seviyesine KPSS puanı şartı aranacak.

KADRO DETAYLARI:

BAŞVURU ŞARTLARI:

a) Türk vatandaşı olmak,

b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

c) Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak,

d) Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

e) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,

f) Herhangi bir lisans programından mezun olmak ve Herhangi bir önlisans programından mezun olmak,

g) 2018 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans mezunları için KPSSP3 ve Ön Lisans mezunları için KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmak

h) Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak,

BAŞVURULAR:

Belediyenin memur alımı başvuruları 19 Ağustos 2020 tarihinde başlayacak olup en geç 21 Ağustıs 2020 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar başvurularını istenne belgeler ile sadece Elektronik ortamda,Belediyemiz www.gazipasa.bel.trinternet adresine veya [email protected] e-mail adresine veya Gazipaşa Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla yapabileceklerdir. (Geciken postalardan Belediyemiz sorumlu olmayacaktır.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
gokhan
gokhan - 3 yıl Önce

başvuru formuna ulaşabilen var mı