Cizre Belediyesi 20 Zabıta Memuru Alımı İptal Kararı Resmi Gazetede Yayımlandı

Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan Cizre Belediyesi memur alımı için resmi gazetede yeni bir karar yayımlandı. İşte iptal kararı.

Cizre Belediyesi 20 Zabıta Memuru Alımı İptal Kararı Resmi Gazetede Yayımlandı

Temmuz ayında yayımlanmış olan belediye memur alımı ilanı için resmi Gazetede yeni bir karar yayımlandı. Şırnak İli Cizre Belediyesi bünyesindeki memur ihtiyacını karşılamak üzere 20 kişilik boş kadro ile zabıta memuru alımı yapacağını bildirmişti. Ancak 16 Eylül 2020 tarihi ile yayımlanan karara göre ilan iptal edildi.

İPTAL KARARI:

18/07/2020 tarih ve 31189 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan ilk defa atanmak üzere Zabıta Memuru Alımı ilanımız iptal edilmiştir. İlan olunur.

BAŞVURULAR AĞUSTOS'TA ALINMIŞTI!

Cizre Belediyesi memur almı başvuruları 24 Ağustos 2020 tarihi ile 31 Ağustos 2020 tarihleri arasında alınmıştı. Onlarca aday başvuru yapmıştı. Şimdi ise ilanın iptal kararı ardından adaylar büyük tepkiler göstermektedir.

İLAN AKTİF EDİLECEK Mİ?

Başvuru yapan adayların tek merak ettiği konulardan birisi olan iptal edilen ilana yeniden başvuru alınacak mı? Yoksa mevcut başvurular geçerli mi sayılacak. Bu kapsamda Belediyenin herhangi bir açıklaması bulunmamakla birlikte yeni gelişmelerden sizleri haberdar edeceğiz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
aziz bayrak
aziz bayrak - 3 yıl Önce

Merhabalar,bu şarköyde ki memur alımları için 2020 kpss puanı geçerli oluyormu lütfen yardımcı olurmusunuz