Bursa İnegöl Belediyesi 40 Yaşından Küçük 63 Personel Alımı Yapıyor

İnegöl Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere personel alımı yapacak. Başvuru kadroları ve şartlar haberimizde.

Bursa İnegöl Belediyesi 40 Yaşından Küçük 63 Personel Alımı Yapıyor

İnegöl Belediyesi personel alımı ilanı yayımlandı. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanan ilana göre Bursa İnegöl Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 63 kişilik boş kadro ile personel alımı yapacak. Başvurular hafta başı itibari ile yapılacak olup başvuru yapacaklar mutlaka belirtilen nitelikleri taşıyor olmaları gereklidir.

HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALINACAK?

İnegöl Belediyesi bünyesine 63 kişilik kadro ile, 35 Araç Arkası Temizlik İşçisi, 3 Kaynak İşçisi, 1 Boya İşçisi, 2 İnşaat işçisi, Sıhhi tesisatçı, 1 Greyder Operatörü, 4 Kazıcı Yükleyici Operatörü, 1 Mini yükleyici, 4 tretuvar işçisi, 4 Asfalt işçisi, 4 Bahçıvan, 1 Marangoz ve 1 Ağır Vasıta Şoförü alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

  • Belediye adaylardan,
  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak,
  • 40 Yaşını geçmemiş olmak,
  • İş Pozisyonuna uygun olarak Çalışmaya engel Teşkil edecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak,
  • Esnek ve Vardiyalı Çalışma şartlarına uygun olmak,
  • Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak,

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

İnegöl belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere personel alımı için başvurular 16 Ağustos 2021 tarihi ile başlayacak olup en geç 20 Ağustos 2021 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gereklidir. Başvurular sadece Mesudiye Mahallesi Şipali yolu No: 27 İnegöl Belediyesi ek hizmet 2 binası Fen İşleri Müdürlüğü İdari işler ve evrak Kayıt Bürosu İnegöl / BURSA adresine yapılacaktır.

İLANIN TAM METNİ BURADA

YORUM EKLE