Bursa Büyükşehir Belediyesi BURFAŞ 54 Personel Alımı İlanı - KPSS Yok

Bursa Büyükşehir Belediyesi personel alımı yapacak. 3 farklı alanda olmak üzere KPSS siz Personel alımı ilan detayları haberde.

Bursa Büyükşehir Belediyesi BURFAŞ 54 Personel Alımı İlanı - KPSS Yok

Bursa Büyükşehir Belediyesi, bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı alanlarda personel alımı yapacağını duyurdu. Yapılan açıklamaya göre, KPSS şartı aranmadan gerçekleştirilecek olan alımlar, eğitim, sağlık ve gençlik alanlarında istihdam sağlayacak.

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin KPSS şartı olmaksızın gerçekleştireceği personel alımı, çeşitli alanlarda istihdam sağlayarak işsizlik sorununa çözüm üretmeyi amaçlıyor. Bu alımlar, nitelikli adaylara yeni kariyer fırsatları sunarken, belediyenin hizmet kalitesini de artıracak.

Personel Alımı Yapılacak Kadrolar:

  • 20 Eğitim Uzmanı,
  • 4 Acil Tıp Teknisyeni, Paramedik, Hemşire,
  • 30 Gençlik Lideri ( Kamp Lideri ),

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin personel alımı ilanına göre, eğitim birimi için 20 eğitim uzmanı aranacak. Nitelikli ve deneyimli eğitimcilerin başvurabileceği pozisyonlar, belediyenin eğitim faaliyetlerine destek sağlamayı hedefliyor.

Ayrıca, sağlık biriminde görev alacak olan 4 acil tıp teknisyeni, paramedik ve hemşire alımı da gerçekleştirilecek. Sağlık alanında deneyimli adayların başvurabileceği bu kadrolar, Bursa'da sağlık hizmetlerinin kalitesini artırmayı hedefliyor.

Gençlik hizmetlerinde istihdam edilecek olan 30 gençlik lideri (kamp lideri) de Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin alım listesinde yer alıyor. Gençlere yönelik etkinliklerin planlanması ve yönetilmesinden sorumlu olacak gençlik liderleri, dinamik ve vizyon sahibi adayların ilgisini çekiyor.

Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

BURFAŞ Personel alımı başvurusu en geç 13 Temmuz 2023 tarihine kadar gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını aşağıdaki adreten " Sabıka Kaydı ve Diploma Fotokopisi " ile gerçekleştireckeler.

Başvuru Adresi: Santral Garaj Mah. Ulubatlı Hasan Bulvarı No:1 / 5-2 Osmangazi/BURSA

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2023, 21:11
YORUM EKLE