Beyoğlu Belediyesi Lisans Mezunu Memur Alımı İlanı 2023 - 37 Bin TL Maaş

Beyoğlu Belediyesi memur alımı için ilan yayımladı. Fakrlı kadrolarda KPSS Puanı ile Lisans mezunu memur alımı yapılacak. Kontenjan ve şartlar haberde.

Beyoğlu Belediyesi Lisans Mezunu Memur Alımı İlanı 2023 - 37 Bin TL Maaş

Beyoğlu Belediyesi memur alımı yapacak. Az Önce gelmiş olan duyuruya göre Beyoğlu Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda memur alımı yapılacağı açıklandı. İstanbul İli Beyoğlu Belediyesi 5393 sayılı Belediye Kanununun 49 uncu maddesi ile Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre 3 Memur alımı yapacak. Kontenjan dağılımı ve başvuru şartları haberde.

Memur Alımı Kontenjan Dağılımı:

Beyoğlu Belediyesi memur alımı için yayımladığı duyuruya göre Sağlık Hizmetleri ve Teknik Hizmetler sınıfında memur alacak. Buna göre;

  • 2 Veteriner Hekim,
  • 1 Mühendis,

olmak üzere 8. dereceli kadrolarda alım yapılacak.

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

Beyoğlu Belediyesi adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartları arayacak. Bu kapsamda adaylardan " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak " gibi şartlar aranacak.

Başvuru Özel Şartları Nedir?

  • Veteriner Hekim Alımı için, Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Veterinerlik bölümünden mezun olmak,
  • Mühendis alımı için, Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak,
  • 2022 yılında yapılan KPSS'den Lisans seviyesinde P3 puan türünden en az 70 puan almış olmak, 
  • Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak,

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Belediye Memur alımı için adaylar başvurularını Eylül ayı itibari ile gerçekleştirecek. Bu kapsamda başvurular istenen belgelerle birlikte şahsen veya elektronik ortamda yapılabilecek.

Başvuru tarihleri: 18 - 22 Eylül 2023

Başvuru Adresi: Şahkulu Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No:121 adresindeki Beyoğlu Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

Elektronik Başvuru: Elektronik ortamda yapılan başvurulara istenilen belgeler eklenerek, başvuru tarihleri içerisinde Belediyemizin www.beyoglu.bel.tr internet sitesinden başvuru yapabileceklerdir. 

İLANIN TAM METNİ

Mühendis Maaşları Ne Kadar?

Memur maaşları çok merak edilen konulardan birisidir. Devlet memuru atamalarında 2023 yılı Maaşları belli oldu. Temmuz ayından sonra Asgari ücrete de yapılan zamlar sonrası diğer meslek dallarına da Ek zam yapıldı. Bu kapsamda Kamuda görev yapan Mühendisler en az 37.884,38 TL Maaş almaktadırlar.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/maaslar/2023-muhendis-maasi-ne-kadar-oldu-kamu-ve-ozel-h41129.html

YORUM EKLE
YORUMLAR
rümeysa telli
rümeysa telli - 2 ay Önce

zabıt katibiyim sultambeylide oturuyorum