Belediye Memur Kadrosuna Şoför Alımı Yapacak ( Büyükkabaca Belediyesi )

Belediye memur alımı için ilan yayımlandı. Lise Mezunu Şoför alımı KPSS Puanı ile gerçekleştirilecek. Şartlar ve başvuru bilgidi haberde.

Belediye Memur Kadrosuna Şoför Alımı Yapacak ( Büyükkabaca Belediyesi )

Belediye bünyesindeki ekskliği karşılamak üzere Memur Alımı ilanı yayımlandı. Şoför kadrosunda memur alımı yapılacak olup alımlar Lise mezunu adaylar içerisinden gerççekleştirilecektir. Isparta İli Büyükkabaca Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 657 Sayılı Devlet Memurları kaunu kapsamında istihdam edilmek üzere Mahalli İdarelere ilk defa atanacaklara dair dınav ve atama yönetmeliği ile memur alımı yapılacak.

Belediye Memur Alımı Kontenjan Bilgisi:

Alım Yapılacak Kadro: Şoför

Kadro Derecesi: 11. Derece

Boş Kontenjan: 2 Kişi,

Cinsiyeti: Erkek/Kadın

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Genel olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Buna göre " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasna engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak" şartları aranacak.

Özel Başvuru Şartları Nedir?

- Herhangi bir ortaöğretim kurumundan (lise veya dengi okul) mezun olmak.

- En az (D) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

- 2020 yılında yapılan KPSS'den Lise seviyesinde P94 puan türünden en az 70 puan almış olmak,

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Belediye Şoför alımı için adaylar başvurularını 28 Kasım 2022 tarihi ile 30 Kasım 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda başvurular Sultan Süleyman mahallesi Süleyman Demirel bulvarı no:2 Büyükkabaca Belediye Başkanlığı Senirkent/Isparta adresine şahsen veya posta ile gerçekleştirilecektir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erdal boyluğ
Erdal boyluğ - 1 yıl Önce

E sınıfı ehliyetim var srcm var acil işe ihtiyacım var saygılarımla arz ederim lütfen iş istiyorum çok zor durumdayım lütfen iş istiyorum