Belediye KPSS Puanı İle Memur Alımı ( Zabıta Memuru ) Başvuru Süreci Başladı!

Büyükçekmece Belediyesi bünyesine Ön Lisans ve Lisans mezunu memur alımı yapacak. Başvuru süreci başladı. İstenen belgeler ve başvuru formu haberimizde.

Belediye KPSS Puanı İle Memur Alımı ( Zabıta Memuru ) Başvuru Süreci Başladı!

Büyükçekmece Belediyesi bünyesine memur alımı yapacak. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan ilana göre Büyükçekmece Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı eğitim seviyeleri ile 15 Zabıta Memuru alımı yapılacak. Başvuru süreci başlamış olan ilan hakkında detayları İşin Olsa ekibi olarak sizlerle paylaşacağız.

BELEDİYE KADRO BİLGİSİ:

Büyükçekmece Belediyesi 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamına tabi olarak 15 kişilik boş kadro ile Zabıta Memuru Alımı yapacak. Alımlar Ön Lisans mezunu seviyesinde ve Lisans mezunu seviyesinde yapılacak.

Ayrıca adayların 30 yaşından büyük olmamak, Erkeklerde 167 cm ve Kadınlarda 160 cm boyundan kısa boylu olmamak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSS'den P3 veya P93 puan türünden en az 70 puan almış olmaları gereklidir.

Bu kapsamda Kadın Erkek kadro dağılımı şöyledir;

BAŞVURU SÜRECİ BAŞLADI!

Büyükçekmece Belediyesi bünyesine 15 Memur alımı için başvurular başladı. Adaylar başvurularına 08 Şubat 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 10 Şubat 2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir.Başvurular istenen belgeler ile birlikte şahsen Fatih Mah. ġehremini Cad. No:1 Büyükçekmece Belediyesi Hizmet Binası Büyükçekmece/ĠSTANBUL adresindeki Büyükçekmece Belediye BaĢkanlığı Ġnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne elden teslim etmeleri gerekmektedir.

BAŞVURU FORMU BURADA

BAŞVURU İÇİN İSTENEN BELGELER:

1. Başvuru Formu,

2. Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi

3. Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir),

4. Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir),

5. KPSS sonuç belgesinin ÖSYM web sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı

6. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı

7. Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı

8. Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir),

9. 3 fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak)

BAŞVURU KILAVUZU

YORUM EKLE