Belediye En az 55 Puan İle Muhasebeci, Şoför ve Memur, Alımı Başladı

Belediye memur alımı ve personel alımı ilanları için başvurular başladı. KPSS En az 55 puan ile iki belediye farklı kadrolarda alım yapacak. İşte detaylar.

Belediye En az 55 Puan İle Muhasebeci, Şoför ve Memur, Alımı Başladı

Belediyelere Memur Alımı ve Personel Alımı ilanları yayımlanmıştı. Başvuru süreci Bugün itibari ile başladı. Farklı kadrolarda alım yapılacak. Peki Belediye Memur alımı ilanlarına kimler başvuru yapabilecek? Nasıl Başvuru yapılacak? Hangi Kadrolarda memur alımı yapılacak?

Alım Yapacak Belediyeler ve Kadro Dağılımı:

Söz konusu belediyeler,

  • Muhasebeci,
  • Şoför,
  • Düz Memur,

kadrolarında Kocaklı Belediyesi Memur alımı yapacak. Buna göre,

Kocaklı Belediyesi,

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

  • Türk vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
  • Türk Ceza Kanununun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,
  • Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,
  • İlan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak,
  • Her aday yalnızca bir kadroya başvuru yapacaktır,

KPSS En Az 55 Puan İle Memur Alımı Yapılacak!

Adaylar başvurularını 2020 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise için KPSSp94, Ön Lisans için KPSSp93 ve Lisans mezunları için KPSSp3 puan türünden en az 55 puan almış olmak şartı aranacak.

BAŞVURULAR BAŞLADI!

Kocaklı Belediyesi memur alımı için başvurular 20 Nisan 2012 tarihi itibari ile başladı. Adaylar başvurularını en geç 22 Nisan 2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylar başvurularını sadece istenen belgeler ile birlikte Belediyenin Yazı İşleri Müdürlüğüne ve Elektronik ortamda yaziisleri@kozakli.bel.tr e-mail adresine yapılacaktır.

BAŞVURU BELGELERİ VE BAŞVURU KILAVUZU BURADA

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2021, 23:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
suzan kurt
suzan kurt - 2 yıl Önce

İşe ihtiyacım var